– اخبار استانها – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از اهواز، به نقل از روابط عمومی هواشناسی خوزستان، محمد سبزه‌زاری، مدیرکل هواشناسی خوزستان با اشاره وضعیت جوی خوزستان اظهار داشت: تا روز چهارشنبه وزش بادها در برخی ساعات متوسط تا نسبتا شدید خواهد بود. وی افزود: همچنین طی روز سه‌شنبه برخاستن گردوخاک در […]

– اخبار استانها –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از اهواز، به نقل از روابط عمومی هواشناسی خوزستان، محمد سبزه‌زاری، مدیرکل هواشناسی خوزستان با اشاره وضعیت جوی خوزستان اظهار داشت: تا روز چهارشنبه وزش بادها در برخی ساعات متوسط تا نسبتا شدید خواهد بود.

وی افزود: همچنین طی روز سه‌شنبه برخاستن گردوخاک در نوار غربی، مرکزی و جنوبی استان دور از انتظار نیست.

هواشناسی ایران ۹۹/۵/۲۰| پیش بینی رگبار ۳ روزه باران در برخی استان ها/ افزایش دمای هوای تهران به ۴۰ درجههواشناسی ایران ۹۹/۵/۱۸| پیش بینی رگبار ۳ روزه باران در برخی استان‌هاهواشناسی ایران ۹۹/۵/۱۷| پیش بینی رگبار ۴ روزه باران در برخی استان‌ها/ هوا ۸ درجه گرم می‌شود

مدیرکل هواشناسی خوزستان عنوان کرد: در این ایام کاهش دمایی ۱ تا ۲ درجه مورد انتظار بوده و خلیج فارس مواج پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: در شبانه‌روز گذشته شوش و ماهشهر با ۴۷٫۴ و ایذه با ۲۴ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنکترین نقاط گزارش شده‌اند.