به گزارش خبرنما به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز نشست مشترک اعضای شورای شهر و شهردار دیشموک با مدیرعامل و معاونین شرکت آبفای استان به منظور بررسی مشکلات آب شرب این شهر به میزبانی آبفای استان برگزار شد. در ابتدای این نشست شهردار و اعضای […]

 

به گزارش خبرنما به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز نشست مشترک اعضای شورای شهر و شهردار دیشموک با مدیرعامل و معاونین شرکت آبفای استان به منظور بررسی مشکلات آب شرب این شهر به میزبانی آبفای استان برگزار شد.
در ابتدای این نشست شهردار و اعضای شواری شهر دیشموک به مشکلات آب شرب این شهر از جمله کمبود آب، افت فشار موجود در برخی از نقاط این شهر پرداختند.
در ادامه نیز فیض اله پاسره مدیرعامل شرکت آبفای استان با اشاره به اینکه برطرف شدن مشکلات آب شرب در شهر دیشموک و سایر شهرها نیز نیازمند تامین اعتبار است اظهار کرد: به رغم این کمبود اعتبارات در شهر دیشموک پروژه های خوبی هم در زمینه اصلاح شبکه و هم حفرچاه اجرا شده است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلیویه و بویراحمد افزود: یکی از پروژه های مهم که برای ارتقای کمی و کیفی آب شهر دیشموک انجام گرفت احداث چاه جدید
آب شرب است.
وی عنوان کرد: چاه جدید شهر دیشموک به رغم معارضات و مشکلات پیش رو احداث شد که با وارد مدار شدن این چاه مشکلات کمی و کیفی آب شرب شهر دیشموک نیز برطرف خواهد شد.
وی خواستار همکاری دستگاه های مسئول برای احداث شبکه برق و تجهیز این چاه شد و گفت: تلاش می شود که این چاه تا مدتی دیگر وارد مدار بهره برداری شود.
پاسره همچنین خواستار همکاری شهرداری دیشموک برای اجرای پروژه های اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب این شهر شد و گفت: باید فضای عمومی برای اجرای پروژه های دستگاه های خدمات رسان مهیا شودتا مردم بیش از پیش از خدمات بهره مند شوند.