به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ هفته نهم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور امروز با انجام ۵ دیدار در شهرهای مختلف آغاز می شود و تیم های حاضر در مسابقات به مصاف هم می روند. در یکی از بازی ها تیم های سایپا تهران و شهرخودرو مشهد از […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ هفته نهم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور امروز با انجام ۵ دیدار در شهرهای مختلف آغاز می شود و تیم های حاضر در مسابقات به مصاف هم می روند.

در یکی از بازی ها تیم های سایپا تهران و شهرخودرو مشهد از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه دستگردی مقابل هم قرار می گیرند. سایپا که هفته گذشته توانست تیم مدعی سپاهان را در اصفهان متوقف کند، امیدوار است این بار برابر تیم خوب شهرخودرو امتیاز بگیرد و شاگردان ابراهیم صادقی برای رسیدن به این مهم تلاش خود را انجام می دهند. شهرخودرو هم که نسبت به سایر تیم ها یک بازی کمتر دارد، چشم به امتیازات کامل این بازی بیرون از خانه دوخته تا بتواند دست پر به مشهد بازگردد.

تیم‌ های پرسپولیس تهران و ماشین سازی تبریز از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت. پرسپولیس که هفته قبل توانست با نمایشی دلپذیر و قابل توجه با ۵ گل شاهین را شکست بدهد و فاصله اش را با مدعیان کمتر کند، این بار می‌خواهد با حمایت هواداران از سد ماشین سازی نیز بگذرد. از طرفی ماشین سازی در تلاش است برابر میزبان خود عملکرد قابل قبولی را ارائه دهد و نتیجه لازمه را هم کسب کند. این دو تیم چندی پیش در جام حذفی مقابل هم قرار گرفتند و در دیداری پرحاشیه، شاگردان گابریل کالدرون توانستند جواز صعود را در تبریز بگیرند.

از ساعت ۱۶:۳۰ تیم های فوتبال نساجی مازندران و صنعت نفت آبادان در ورزشگاه وطنی قائمشهر برابر هم قرار می گیرند. نساجی در هفته های اخیر حال و روز خوشی نداشته و برای پایان دادن به ناکامی های خود محکوم به این است تا سه امتیاز را با حمایت هواداران خود به ارمغان آورد. بازیکنان صنعت نیز بعد از برتری شیرین مقابل تراکتور تبریز با روحیه ای مناسب به شمال کشور می روند و تلاش می کنند نتیجه خوبی را به دست آورند.

نفت مسجد سلیمان و فولاد خوزستان هم از ساعت ۱۷ به میزبانی نفت رودرروی هم قرار خواهند گرفت. نفت با هدایت مهدی تارتار تاکنون ۱۲ امتیاز کسب کرده و به همراه فولاد مبارکه سپاهان تنها تیم های بدون باخت در لیگ برتر هستند. فولاد با مربیگری جواد نکونام موفق به کسب ۱۵ امتیاز شده و جزو تیم های مدعی به شمار می رود. این دو تیم در هفته های آتی با پرسپولیس هم بازی می کنند.

از ساعت ۱۸ نیز تیم های پارس جنوبی جم و سپاهان اصفهان در جم برابر هم قرار می گیرند. سپاهان که با ۱۸ امتیاز در صدر جدول قرار دارد، قصد دارد هر ۳ امتیاز را در بوشهر دشت کند و پارس هم برابر سامان دادن به وضعیتش در جدول محکوم به کسب امتیاز خواهد بود.

*پنجشنبه ۹ آبان

نساجی مازندران – صنعت نفت آبادان

داور: مرتضی منصوریان

کمک ها: حسن انتظاری – یعقوب سخندان

کمک داوران اضافی: مهدی مرجانزاده – کمیل غلامی

داور چهارم: امیرمحمد داودزاده

ناظر: محمود رفیعی

پرسپولیس تهران – ماشین سازی تبریز

داور: علی صفایی

کمک ها: علی میرزابیگی – محمدعلی پورمتقی

کمک داوران اضافی: حسین زمانی – کیوان علیمحمدی

داور چهارم: رحیم حاجیلو

ناظر: سعید بطحایی

سایپا تهران – شهرخودرو مشهد

داور: علی بای

کمک ها: فرهاد مروجی – میلاد قاسمی

کمک داوران اضافی: سیدرضا مهدوی – کوپال ناظمی

داور چهارم: محمد عطایی

ناظر: بهرام مهرپیما

نفت مسجد سلیمان – فولاد خوزستان

داور: سیدوحید کاظمی

کمک ها: تورج عیوض محمدی – علی اکبر عظیم پور

کمک داوران اضافی: علی ابراهیمی – جواد رحیم زاده

داور چهارم: ولی کاوسی

ناظر: حسین نجاتی

پارس جنوبی جم – فولاد مبارکه سپاهان

داور: سیدمهدی سیدعلی

کمک ها: علیرضا ایلدروم – فرهاد فرهادپور

کمک داوران اضافی: امیر عرب براقی – محمدحسین ترابیان

داور چهارم: مهدی عالیقدر

ناظر: محمدرضا فلاح

بیشتر بخوانید: