علیرضا اکبرپور در گفت‌و گو با ایسنا، درخصوص دیدار دو تیم استقلال و ذوب آهن اظهار کرد: بازی‌ بدون تماشاگر به دل نمی‌شیند. نبود هواداران در این بازی حس شد و از هیجان بازی کم کرد اما در کل بازی خوبی بود. استقلال سه امتیاز را گرفت و مهم‌ترین چیز همین سه امتیاز بود. او […]

علیرضا اکبرپور در گفت‌و گو با ایسنا، درخصوص دیدار دو تیم استقلال و ذوب آهن اظهار کرد: بازی‌ بدون تماشاگر به دل نمی‌شیند. نبود هواداران در این بازی حس شد و از هیجان بازی کم کرد اما در کل بازی خوبی بود. استقلال سه امتیاز را گرفت و مهم‌ترین چیز همین سه امتیاز بود.

او ادامه داد: مشکل زیادی در خط دفاع استقلال دیده می‌شود و فرهاد مجیدی باید فکری به حال خط دفاع تیمش کند و باید به آن سامان دهد تا این‌گونه عملکرد ضعیفی را از دفاع آبی پوشان نبینیم.

پیشکسوت بازیکن استقلال درباره عملکرد تیم ذوب آهن گفت: به هر حال آن‌ها یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر هستند که همواره از مدعیان لیگ بودند. بازی کردن جلوی آن‌ها سخت است و تیم خوبی نشان دادند.

اکبرپور اضافه کرد: آبی‌پوشان مشکلات زیادی تاکنون داشته‌اند. نام بزرگ استقلال این تیم را تا امروز نگه داشته است. آن‌ها مدیرعامل هم ندارند. حتی بازیکنان‌شان هم مصدوم هستند. استقلالی ها در این مدت تحت فشار هستند ولی باز هم با این شرایط واقعا بهترین نتیجه را کسب کرده‌اند.

انتهای پیام