به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مصطفی هاشمی‌طبا، رئیس پیشین سازمان تربیت بدنی، درباره عدم پرداخت حق پخش تلویزیونی از سوی صداوسیما به مجموعه ورزش کشور در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: رسانه ملی همانطور که فیلم و سریال‌ها را خریداری می‌کند باید برای پخش مسابقات ورزشی هم حق پخش […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مصطفی هاشمی‌طبا، رئیس پیشین سازمان تربیت بدنی، درباره عدم پرداخت حق پخش تلویزیونی از سوی صداوسیما به مجموعه ورزش کشور در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: رسانه ملی همانطور که فیلم و سریال‌ها را خریداری می‌کند باید برای پخش مسابقات ورزشی هم حق پخش را به باشگاه‌های مربوطه پرداخت کند. ولی متاسفانه این‌گونه نیست و حتما باید این مسئله کاملا قانونی پیگیری شود و حتی باید مجلس هم در زمینه ورود کند.

هاشمی‌طبا در پایان اضافه کرد: در حال حاضر بسیاری از باشگاه‌های ما بدهی بالایی دارند که بدون شک پرداخت این مبلغ از سوی صداوسیما می‌تواند در زمینه کم شدن بدهی‌ها به باشگاه‌ها کمک کند. البته این را هم بگویم که متاسفانه برخی باشگاه‌ها الان خیلی پرهزینه شدند که باید جلوی آن گرفته شود چراکه خیلی از هزینه واقعا اصراف است.

بیشتر بخوانید: