دکتر محسن فتحی به مناسبت روز جهانی بهداشت در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: روز جهانی بهداشت فرصت مغتنمی است تا با بازنگری و نگاه مجدد به توانمندی ها و دستاوردها در قالب یک برنامه منسجم و کلان همراه با هم در مسیر تحقق سلامت مردم گام برداریم. رئیس مجمع نمایندگان کردستان در مجلس شورای اسلامی […]

دکتر محسن فتحی به مناسبت روز جهانی بهداشت در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: روز جهانی بهداشت فرصت مغتنمی است تا با بازنگری و نگاه مجدد به توانمندی ها و دستاوردها در قالب یک برنامه منسجم و کلان همراه با هم در مسیر تحقق سلامت مردم گام برداریم.

رئیس مجمع نمایندگان کردستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخورداری از بالاترین استاندارد بهداشتی، یکی از حقوق اساسی هر انسانی بدون تمایز نژاد است، گفت: در سال جاری و با وجود فراگیری ویروسی کشنده در سطح جهان، روز جهانی بهداشت بیشترین تمرکز خود را روی این امر قرار داده است که همه افراد از شرایط زندگی و کار مناسب برای داشتن سلامتی برخوردار باشند.

دکتر فتحی با اشاره به کم کاری‌های دولت در مبارزه با کرونا در ایام نوروز عنوان کرد: اولویت قراردادن اقتصاد و گردشگری در ایام اخیر، کشور را به مرحله بحران رسانده است.

وی با بیان اینکه سفرهای مسئولانه نوروزی نتوانست اقتصاد گردشگری را از مهلکه آسیب‌های ناشی ازکرونا نجات دهد، افزود: با بحرانی شدن اوضاع ضروری است با ایجاد محدودیت ها از شیوع بیشتر این بیماری و افزایش آمار مرگ و میرها جلوگیری شود.

وی در پایان یادآور شد: اینجانب ضمن تبریک این روز به جامعه همکاران بهداشت در سراسر استان؛ برای یکایک خدمتگزاران عرصه بهداشت، در اجرای این رسالت مهم و خطیر از درگاه الهی موفقیت و سلامت مسئلت می‌نمایم.

انتهای پیام