فرمانده یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از انجام مانور عملیاتی مقابله با نفوذ و اقدامات خرابکارانه در بندر بوشهر خبر داد. به گزارش خبرنما، عبدالمحمد نادری فرمانده یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در این باره گفت: با توجه به شرایط خاص بنادر و همچنین با هدف ارزیابی  […]

فرمانده یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از انجام مانور عملیاتی مقابله با نفوذ و اقدامات خرابکارانه در بندر بوشهر خبر داد.

به گزارش خبرنما، عبدالمحمد نادری فرمانده یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در این باره گفت: با توجه به شرایط خاص بنادر و همچنین با هدف ارزیابی  و آمادگی هرچه بیشتر  تیم های عملیاتی یگان حفاظت  ، صبح امروز مورخ ۱۲ شهریورماه  مانور عملیاتی مقابله با نفوذ و اقدامات خرابکارانه در بندر بوشهر برگزار شد.

نادری افزود: در این مانور عملیاتی و بر اساس سناریو تعیین شده تعدادی ارازل به جهت انجام اقدامات خرابکارانه وارد محوطه عملیاتی ( درب کامیونی و شناور مستقر در اسکله شماره ۵ ) بندر شدند که در پی آن تیم های اطلاعاتی یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی  استان بوشهر  ضمن ارزیابی و رصد به موقع موضوع و اعلام به ستاد فرماندهی ، افزایش سطح  امنیتی را به واحد ها و شناورهای مستقر در اسکله های بندر را ابلاغ کرده  و تیم های واکنش سریع این یگان  نیز جهت انجام  عملیات وارد عمل شدند

 

فرمانده یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر اضافه کرد: در این عملیات  تیم ها و واحد های شرکت کننده، سناریو مانور را بطور دقیق و بارعایت تمامی استانداردهای لازم به اجرا گذاشتند و خوشبختانه کلیه موارد به خوبی و با موفقیت لازم به پایان رسید.

وی عنوان کرد: با اتمام مانور، جلسه ارزیابی در سالن جلسات یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با حضور عوامل شرکت کننده برگزار گردید.

وی بیان کرد: دراین مانور عملیاتی اداره حراست، روابط عمومی، آتش نشانی و اچ اس ای بندر همکاری تنگاتنگی را با این یگان انجام دادند.

 

مانور گارد بوشهر
مانور گارد بوشهر
مامور گارد بوشهر

مانور گارد بوشهر
مانور گارد بوشهر