– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال سایپا از ساعت ۲۰:۴۵ امشب (جمعه)، در چارچوب هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال و در ورزشگاه پاس قوامین میزبان ماشین‌سازی تبریز بود که این دیدار با برتری یک بر صفر سایپا به پایان رسید. آرمین سهرابیان در دقیقه ۸۶، تنها گل […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال سایپا از ساعت ۲۰:۴۵ امشب (جمعه)، در چارچوب هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال و در ورزشگاه پاس قوامین میزبان ماشین‌سازی تبریز بود که این دیدار با برتری یک بر صفر سایپا به پایان رسید.

آرمین سهرابیان در دقیقه ۸۶، تنها گل این مسابقه را به ثمر رساند تا طلسم نبردن‌های نارنجی‌پوشان شکسته شود. آخرین پیروزی سایپا تا پیش از این بازی در هفته هجدهم مقابل نساجی مازندران رقم خورده بود.

با این نتیجه، سایپا ۲۷ امتیازی شد و با صعودی پنج رتبه‌ای به جایگاه دهم جدول رسید. ماشین‌سازان هم به رتبه یازدهم جدول سقوط کردند.

مربی ماشین‌سازی: به دنبال سه امتیاز دیدار با سایپا هستیم

محمدحسین زاهدی‌فرد داور این مسابقه به محمد خرم‌الحسینی از ماشین‌سازی کارت زرد نشان داد و در وقت‌های تلف شده بازی ابوالفضل جلالی از سایپا را با کارت قرمز خود جریمه کرد.

دراگان اسکوچیچ و وحید هاشمیان سرمربی و مربی تیم ملی فوتبال کشورمان با حضور در ورزشگاه، این دیدار را از نزدیک تماشا کردند.

تیم فوتبال سایپا , تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز , دراگان اسکوچیچ , تیم فوتبال سایپا , تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز , دراگان اسکوچیچ , تیم فوتبال سایپا , تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز , دراگان اسکوچیچ ,