– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم، تیم‌های فوتبال سپاهان و نساجی در چارچوب دیداری از هفته بیست‌و‌هشتم لیگ برتر از ساعت ۲۰:۳۰ امشب (پنجشنبه) در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی یک بر صفر شاگردان محمود فکری به پایان رسید. محمد میری […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم، تیم‌های فوتبال سپاهان و نساجی در چارچوب دیداری از هفته بیست‌و‌هشتم لیگ برتر از ساعت ۲۰:۳۰ امشب (پنجشنبه) در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی یک بر صفر شاگردان محمود فکری به پایان رسید.

محمد میری در دقیقه هفت با شوتی از راه دور و به زیبایی تک گل بازی را برای تیم نساجی به ثمر رساند. میری در دیدار هفته بیست‌و‌ششم مقابل استقلال نیز به زیبایی و با یک شوت از راه دور دروازه حریف را باز کرده بود.

تیم سپاهان با قبول دومین شکست متوالی خود در این مسابقه ۴۵ امتیازی باقی ماند و اختلافش با تیم استقلال به چهار امتیاز افزایش یافت. شاگردان محمود فکری نیز با کسب سه امتیاز این مسابقه ۳۶ امتیازی شدند.

براساس این گزارش، تیم نساجی در دو هفته گذشته تیم‌های پرسپولیس و استقلال را متوقف کرده بود.

قضاوت این دیدار را محمدحسین زاهدی‌فرد بر عهده داشت. مهدی کیانی و کی‌روش استنلی از سپاهان و محمدعرفان معصومی از نساجی در این بازی از داور کارت زرد گرفتند.

تیم سپاهان در این بازی موقعیت‌های گل بسیاری را از دست داد و چندین بار نیز مهاجمان این تیم توپ را به تیر دروازه حریف کوبیدند تا شاگردان قلعه‌نویی در دیدار خانگی نتوانند از میهمان خود امتیازی بگیرند.

جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال