– اخبار استانها – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، درهفته بیست و ششم رقابت‌های فوتبال لیگ‌برتر شامگاه پنجشنبه شاهین شهرداری بوشهر میزبان تیم سایپا در ورزشگاه شهید نادر مهدوی بوشهر بود. تیم شاهین بوشهر که برای رهایی از سقوط برای پیروزی خود را به آب و آتش زد در نیمه […]

– اخبار استانها –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، درهفته بیست و ششم رقابت‌های فوتبال لیگ‌برتر شامگاه پنجشنبه شاهین شهرداری بوشهر میزبان تیم سایپا در ورزشگاه شهید نادر مهدوی بوشهر بود.

تیم شاهین بوشهر که برای رهایی از سقوط برای پیروزی خود را به آب و آتش زد در نیمه نخست چند خطر بر روی دروازه سایپا خلق کرد ولی گلی در بر نداشت و با تساوی به پایان رسید.

در نیمه دوم از همان ابتدا شاهینی‌ها حملات متعددی بر روی تیم سایپا تدارک دیدند ولی این تیم سایپا بود که در همان دقایق اولیه نیمه دوم توسط آرمان رمضانی توانست به گل نخست دست یابد.

در ادامه تیم شاهین که خود را شکست دیده بود اندکی پس از گل سایپا، در حمله هجومی حسن نجفی بازیکن شاهین بوشهر توسط دفاع سایپا متوقف شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد و میلاد صارمی توانست در دقیقه ۷۲ از روی نقطه پنالتی به گل تساوی دست یابد.

شاهین شهرداری بوشهر که برای  ماندگاری در رقابت‌های لیگ‌برتر و خروج از این وضعیت نیاز مبرم به پیروزی داشت با وجود اینکه هجومی‌ بر حملات خود ادامه داد ولی این بازی با نتیجه یک بر یک تساوی به پایان رسید تا امید ماندگاری تیم شاهین شهرداری بوشهر  در لیگ برتر کم‌رنگ‌تر شود و همچنان شاهین شهرداری بوشهر برای بازی‌های آینده چاره جویی کند.

لیگ برتر فوتبال| تساوی یک نیمه‌ای شاهین بوشهر و سایپا لیگ برتر فوتبال| ترکیب تیم شاهین شهرداری بوشهر و سایپا اعلام شد پاداش ۵۰۰ میلیونی در انتظار بازیکنان شاهین بوشهر است

تیم شاهین شهرداری بوشهر با ۱۸ امتیاز همچنان در قعر جدول لیگ‌ برتر قرار دارد.