سردار حاجی محمد مهدیان نسب امروز دوم تیرماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: مأموران انتظامی الیگودرز در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا حین کنترل محور مواصلاتی اصفهان-الیگودرز یک دستگاه کامیون را متوقف کردند. وی تصریح کرد: مأموران در بازرسی خودرو توقیفی ۷۳۶ قطعه لوازم‌یدکی قاچاق متعلق به خودروهای سنگین از نوع دانگ فنگ کشف […]

سردار حاجی محمد مهدیان نسب امروز دوم تیرماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: مأموران انتظامی الیگودرز در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا حین کنترل محور مواصلاتی اصفهان-الیگودرز یک دستگاه کامیون را متوقف کردند.

وی تصریح کرد: مأموران در بازرسی خودرو توقیفی ۷۳۶ قطعه لوازم‌یدکی قاچاق متعلق به خودروهای سنگین از نوع دانگ فنگ کشف و یک نفر را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی لرستان خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش قطعات و لوازم‌یدکی کشف شده را یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعلام کردند و فرد خاطی با تشکیل پرونده به مراجع ذی‌صلاح معرفی شد.

سردار مهدیان نسب با بیان اینکه نیروی انتظامی با قاچاقچیان کالا به‌شدت مقابله خواهد کرد از مردم خواست؛ در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام