به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری مهر، محمد کرم الهی روز چهارشنبه در دیدار با فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی لرستان با اشاره به اهمیت توجه به زیرساخت‌های فرهنگی و نقش و اهمیت آن در توسعه همه جانبه استان، بر ضرورت همکاری دستگاه‌های اجرایی به ویژه متولیان فرهنگی در جهت رفع موانع و مشکلات موجود […]

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری مهر، محمد کرم الهی روز چهارشنبه در دیدار با فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی لرستان با اشاره به اهمیت توجه به زیرساخت‌های فرهنگی و نقش و اهمیت آن در توسعه همه جانبه استان، بر ضرورت همکاری دستگاه‌های اجرایی به ویژه متولیان فرهنگی در جهت رفع موانع و مشکلات موجود تاکید کرد.

وی به پیشینه غنی فرهنگی در لرستان اشاره و بر لزوم پرورش استعدادها و بهره گیری از خلاقیت جوانان فهیم، باانگیزه و با نشاط برای خلق آثار فرهنگی و تولیدات هنری در سطح کیفی و تأثیر گذار تاکید کرد.

میلاد شرفی فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی لرستان نیز در این جلسه با اشاره به فعالیت‌های خوب حوزه هنری در استان؛ بر لزوم همکاری و تعامل هر چه بیشتر با حوزه تاکید کرد.

لزوم توجه به ظرفیت‌ها و توانمندیهای بالقوه استان، ضرورت‌ها و نیازسنجی‌های لازم در خصوص مسائل و زیرساخت‌های توسعه فرهنگی در استان و برنامه ریزی در جهت رفع موانع و مشکلات و همچنین تلاش در جهت همکاری‌های بیشتر از جمله مباحث مطرح شده در این نشست بود.