– اخبار ورزشی – پیروز قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره برتری ۴ بر یک تیم فوتبال استقلال مقابل شاهین شهرداری بوشهر و نایب قهرمانی لیگ نوزدهم، اظهار داشت: طبیعی بود که همه انتظار برد استقلال را داشتند. اتفاق خوب بازی، استراحت به چند مهره کلیدی بود. استقلال با همه فراز و […]

– اخبار ورزشی –

پیروز قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره برتری ۴ بر یک تیم فوتبال استقلال مقابل شاهین شهرداری بوشهر و نایب قهرمانی لیگ نوزدهم، اظهار داشت: طبیعی بود که همه انتظار برد استقلال را داشتند. اتفاق خوب بازی، استراحت به چند مهره کلیدی بود. استقلال با همه فراز و نشیب‌هایی که داشت، نتایج خوبی کسب کرد و امیدوارم با رفع نقاط ضعف خود، در فصل آینده قهرمان شود.

وی افزود: نایب قهرمانی برای تیمی که این همه مشکل داشت، کم نیست. وقتی تیمی مربی خود را از دست می‌دهد، جمع کردن آن سخت است. کادر فنی جدید توانست تیم را خوب جمع کند و در نهایت هم به رده دوم رساند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال در رابطه با آقای گلی شیخ دیاباته، تصریح کرد: به این بازیکن تبریک می‌گویم. افتخاری برای استقلال است اما ای کاش استقلال قهرمان شد و آقای گلی در درجه بعدی اهمیت پیدا می‌کرد. با این حال، چون متعلق به استقلال است، ارزشمند محسوب می‌شود. در دنیا کمتر لیگی سراغ داریم که بازیکن با ۱۵ گل زده آقای گل شود. این مسئله نشان می‌دهد که یک جای کار اشکال دارد.

قربانی در خصوص بازی دربی نیمه‌نهایی جام حذفی فوتبال که چهارشنبه هفته جاری برگزار می‌شود گفت: این دیدار تاکتیکی است و هر تیمی با هوش باشد، برنده بازی خواهد شد. استقلال یک گام از لحاظ فنی جلوتر از پرسپولیس است و بلد است واکنشی بازی کند. استقلال می‌تواند مطابق تیم حریفش بازی کند و نتیجه بگیرد، به این صورت که خودش را با شرایط رقیب وقف دهد. به این فوتبال، واکنشی می‌گویند. حتی اگر حریف مالکیت و توپ را در اختیار داشته باشد، استقلال بلد است بازی را به سود خودش تمام کند. پرسپولیس این فوتبال را بلد نیست. آنها چهار سال قهرمان هستند و می‌خواهند سبک خودشان را غالب کنند. فوتبال واکنشی برگ برنده استقلال است، اگر خوب حریف خودشان را آنالیز کنند.

نامجومطلق: لیاقت بازیکنان استقلال بالاتر از نایب قهرمانی لیگ بود/ فینال جام حذفی را زودتر برگزار کنند