«جمشید نورشرق» چهارشنبه شب در گفت‌وگویی تلویزیونی، اظهار داشت: یکی از توصیه‌های جدی فدراسیون فوتبال به باشگاه‌ها باتوجه به وضعیت تحریم ظالمانه بر علیه کشورمان، متغییرات قیمت ارز، عدم توان باشگاه‌ها برای عملی کردن تعهدات و احکامی که از سوی فیفا صادر می شود، امضای قرارداد از فصل آینده با پول رایج کشور است تا […]

«جمشید نورشرق» چهارشنبه شب در گفت‌وگویی تلویزیونی، اظهار داشت: یکی از توصیه‌های جدی فدراسیون فوتبال به باشگاه‌ها باتوجه به وضعیت تحریم ظالمانه بر علیه کشورمان، متغییرات قیمت ارز، عدم توان باشگاه‌ها برای عملی کردن تعهدات و احکامی که از سوی فیفا صادر می شود، امضای قرارداد از فصل آینده با پول رایج کشور است تا مشکلات کاسته شود.

وی افزود: این وضعیت ایده آلی خواهد بود و در فدراسیون به شکل توصیه جدی و اکید در اختیار باشگاه‌ها گذاشته شده است. سازمان لیگ موقعیت اجرایی نسبت به باشگاه ها دارد و ممکن است به شکل جدی‌تر به این وضعیت ورود کند.

نورشرق در مورد محرومیت پرسپولیس و استقلال از نقل و انتقالات، توضیح داد: پنجره نقل و انتقالات این باشگاه‌ها مسدود است و چنانچه در زمان تعیین شده از سوی فیفا، مطالبت خارجی‌ها پرداخت شود، محرومیت نیز برداشته می‌شود.

وی افزود: تعداد اینگونه احکام برعلیه باشگاه‌های ایرانی در فیفا زیاد است، چراکه باشگاه‌ها توان عملی کردن تعهدات خود را ندارند.