«مهدی قائدی» چهارشنبه شب پس از پایان دیدار استقلال و پرسپولیس در شهرآورد جام حذفی اظهار داشت: بازی خیلی خوبی را انجام دادیم و بابت این پیروزی به هواداران استقلال تبریک ویژه می‌گویم. وی افزود: ما روز گذشته روی ضربات پنالتی تمرین کرده بودیم و بازیکنان استقلال توانستند به خوبی ضربات خود را تبدیل به […]

«مهدی قائدی» چهارشنبه شب پس از پایان دیدار استقلال و پرسپولیس در شهرآورد جام حذفی اظهار داشت: بازی خیلی خوبی را انجام دادیم و بابت این پیروزی به هواداران استقلال تبریک ویژه می‌گویم.

وی افزود: ما روز گذشته روی ضربات پنالتی تمرین کرده بودیم و بازیکنان استقلال توانستند به خوبی ضربات خود را تبدیل به گل کنند.

مهاجم استقلال خاطرنشان کرد: من مطمئن بودم در شهرآورد دروازه پرسپولیس را باز می‌کنم و خدا را شکر این اتفاق افتاد.

قائدی تصریح کرد: واقعا جای تماشاگران استقلال در این بازی خالی بود و امیدوارم هر چه زودتر آنها را در استادیوم حضور داشته باشند.

وی در پایان درباره اظهارات یحیی گل‌محمدی که گفته بود قصد دارند استقلال را قهرمان کنند، گفت: خودشان بهتر می دانند. این حرف‌ها را نزنند!

امروز (چهارشنبه) در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی باشگاه‌های کشور، پرسپولیس و استقلال در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این بازی در وقت‌های قانونی و اضافه با تساوی دو بر دو همراه شد و استقلال در ضربات پنالتی به برتری چهار بر یک رسید تا در مجموع با حساب ۶ بر ۳ برنده شده و به فینال برسد.