– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از تبریز، محمود فکری پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال نساجی مازندران مقابل تراکتور تبریز اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که توانستیم در یک بازی سنگین، سه امتیاز کسب کنیم. تیم داوری درمجموع بازی را خیلی خوب کنترل کرده، اشتباه […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از تبریز، محمود فکری پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال نساجی مازندران مقابل تراکتور تبریز اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که توانستیم در یک بازی سنگین، سه امتیاز کسب کنیم. تیم داوری درمجموع بازی را خیلی خوب کنترل کرده، اشتباه خاصی نداشتند و اگر اشتباهی هم بوده، روی بازی تأثیرگذار نبوده است. از داوران تشکر کنم و به آنها خدا قوت و خسته نباشید می‌گویم.

وی ادامه داد: تشکر ویژه‌ای از بازیکنانم دارم که امروز با تمام وجود بازی کردند. آنها می‌دانستند که کسب امتیاز در تبریز چقدر برای ما مهم است. خوشبختانه توانستیم این سه امتیاز را کسب کنیم. درود به شرف و غیرت‌شان که با تمام وجود بازی کردند.

تراکتور در خانه مقابل نساجی زمین‌گیر شد

سرمربی نساجی مازندران در مورد شرایط دیدار با تراکتور خاطرنشان کرد: بازی خوبی بود و خدا را شکر خیلی زود به گل رسیدیم. این موضوع کمی کارمان را سخت کرد و تراکتور فشار زیادی روی دروازه ما داشت، اما خوشبختانه فضای لازم را به آنها ندانیم تا دروازه ما را تهدید کنند.

فکری با اشاره به فرصت‌های گلزنی شاگردانش گفت: در همان نیمه اول یکی دو موقعیت دیگر ایجاد کردیم و می‌توانستیم تعداد گل‌های‌مان را افزایش دهیم، اما کم‌دقتی بچه‌ها باعث شد به گل‌های بعدی نرسیم. خوشبختانه در نیمه دوم روی برنامه‌ای که به بچه‌ها دادیم، آنها خوب بازی کردند. بازیکنان با بستن فضاها، فرصتی به حریف ندادند و توانستیم گل زده‌مان را حفظ کنیم.

وی درخصوص موقعیت‌های تراکتور در این بازی بیان کرد: در دو نیمه چند موقعیت شوت‌زنی به حریف دادیم که خوشبختانه با درخشش علیرضا حقیقی، دروازه‌مان بسته ماند. در نیمه دوم تک به تک‌هایی هم داشتیم که می‌توانستیم با استفاده از آنها، تعداد گل‌های‌مان را بیشتر کنیم. خدا را شکر می‌کنیم. تعداد گل‌های ما بیشتر نشد، اما این سه امتیاز واقعاً برای نساجی حیاتی بود. شاید با این پیروزی خیال‌مان کمی راحت‌تر شود و نگران سقوط نباشیم. در هفته‌های آینده تلاش بیشتری می‌کنیم تا به امید خدا بتوانیم امتیازاتی را که حق تیم است، بگیریم.

سرمربی نساجی درباره جایگاه این تیم در جدول تصریح کرد: مطمئناً جایگاه واقعی نساجی رده‌های نهم و دهم جدول نیست. ان‌شاءالله بتوانیم در هفته‌های آینده، تغییراتی ایجاد کرده و خود را به رتبه‌های بالاتر برسانیم.

فکری در مورد غیبت بازیکنان خارجی تراکتور گفت: می‌دانستیم تعدادی از آنها بازی نمی‌کنند. تراکتور امروز خوب بازی کرد و اینقدر مهره‌های خوبی دارد که بتواند بازیکنان جدیدی جایگزین کند و از این بابت نگران نباشد. بچه‌های ما فضای لازم را به بازیکنان تراکتور ندادند. به تیم تراکتور حریف خسته نباشید می‌گویم و به نظرم جای هواداران پُرشور تراکتور و خبرنگاران هم خالی بود. انشاءالله ویروس کرونا برطرف شود و همه مجموعه فوتبال را در ورزشگاه‌ها ببینیم.

وی درخصوص عقب‌نشینی تیمش در این مسابقه اظهار داشت: برخی اوقات تیمی که عقب است، تلاش بیشتری می‌کند تا گل عقب افتاده را جبران کند. این اتفاق طبیعی بود. با توجه به اینکه زود گل زدیم، تیم ما سریع عقب‌نشینی کرد و برنامه ما عقب‌نشینی و صرفاً دفاع نبود. فشار تیم تراکتور باعث شد عقب برویم و یک برنامه ما، ضدحمله بود که در هر دو نیمه این فرصت‌ها را ایجاد کردیم.

سرمربی نساجی درباره رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تبریز تصریح کرد: از همه عوامل برگزاری بازی تشکر می‌کنم. تا جایی که امکانات به آنها اجازه می‌داد، پروتکل‌ها رعایت شد و انشاءالله مشکل خاصی ایجاد نشود. در شرایط بازی همه چیز خوب بود و به مجموعه برگزارکنندگان مسابقه خداقوت می‌گوییم و از آنها تشکر می‌کنیم.

فکری در پایان بیان کرد: از مدیریت باشگاه نساجی تشکر می‌کنم که خیلی با ما همکاری کردند. شرکت هواپیمایی وارش هم برای سفر به تبریز، هواپیمای اختصاصی در اختیار ما گذاشت. اگر این شرایط را نداشتیم، شاید مجبور بودیم در تبریز بمانیم که این موضوع، ریکاوری ما را عقب می‌انداخت. باید تیم را هر چه سریع‌تر ریکاوری کنیم تا بازیکنان کمتر خسته شوند و در بازی‌های آینده موفق باشیم.