دیدار معوقه تیم‌های فولاد خوزستان و نفت مسجدسیلمان با برتری دیرهنگام و تک گله شاگردان جواد نکونام به پایان رسید تا تیم جنوبی ایران به کسب سهمیه امیدوار شود. به گزارش خبرنما به نقل از تابناک ورزشی، تیم‌های فولاد خوزستان و نفت مسجدسلیمان در دیداری معوقه از هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر نوزدهم برابر هم قرار […]

دیدار معوقه تیم‌های فولاد خوزستان و نفت مسجدسیلمان با برتری دیرهنگام و تک گله شاگردان جواد نکونام به پایان رسید تا تیم جنوبی ایران به کسب سهمیه امیدوار شود.

به گزارش خبرنما به نقل از تابناک ورزشی، تیم‌های فولاد خوزستان و نفت مسجدسلیمان در دیداری معوقه از هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر نوزدهم برابر هم قرار گرفتند که در پایان، شاگردان جواد نکونام با نتیجه یک بر صفر میهمان خود را شکست دادند و با ۴۶ امتیاز به رده چهارم جدول صعود کردند.

تنها گل این دیدار را که در ورزشگاه شهدای فولاد برگزار شد، فرشاد احمدزاده در دقیقه ۷۳ روی پاس عباس بوعذار به ثمر رساند تا سیزدهمین برد این فصل فولاد رقم بخورد. قضاوت این دیدار بر عهده علی صفایی بود که به حسین ابراهیمی از نفت مسجدسلیمان کارت زرد نشان داد.

فولاد با این برد خانگی ۴۶ امتیازی شد و با وجود تساوی در امتیاز و تفاضل گل با تراکتور، اما به دلیل گل زده کمتر در رده چهارم جدول قرار گرفت. نفت مسجدسلیمان نیز با ۳۴ امتیاز در رده نهم جدول ایستاد. تیم فولاد در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر روز دوشنبه ۲۰ مرداد میزبان سایپاست و نفت مسجدسلیمان در همان روز پذیرای گل‌گهر سیرجان خواهد بود.