تیم‌های فولاد خوزستان و سایپا  امشب (دوشنبه) در هفته بیست و هشتم لیگ برتر مقابل یکدیگر قرار گرفتند. فولاد برای ماندن در کورس کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا نیاز مبرم به پیروزی و کسب سه امتیاز کامل داشت و از طرفی سایپا برای اینکه حضورش را در لیگ برتر مسجل و از خطر سقوط فرار […]

تیم‌های فولاد خوزستان و سایپا  امشب (دوشنبه) در هفته بیست و هشتم لیگ برتر مقابل یکدیگر قرار گرفتند.

فولاد برای ماندن در کورس کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا نیاز مبرم به پیروزی و کسب سه امتیاز کامل داشت و از طرفی سایپا برای اینکه حضورش را در لیگ برتر مسجل و از خطر سقوط فرار کند به دنبال امتیازگیری از میزبان بود.

در نیمه اول ۲ تیم چند فرصت نصف و نیمه برای گل‌زنی داشتند اما نتوانستند از آنها بهره لازم را ببرند و با تساوی به رختکن رفتند.

در نیمه دوم فولاد برای زدن گل پیروزی تلاش‌ زیادی انجام داد اما این تلاش‌ها نتیجه‌ای نداشت در نهایت شاگردان جواد نکونام در کورس مدعیان کسب لیگ قهرمانان آسیا ۲ امتیاز مهم را از دست داد.

فولاد در دقیقه ۵۷ صاحب ضربه پنالتی شد اما لوسیانو پریرا آن را از دست داد.

با این تساوی، فولاد با ۴۷ امتیاز در جایگاه چهارم قرار گرفت و سایپا بهامتیاز ۲۸ رسید تا به ماندن در لیگ برتر همچنان امیدوار باشد.

ترکیب فولاد خوزستان

شهاب گردان، موسی کولیبالی، احمد عبدالله زاده(آیاندا پاتوسی)، مجتبی نجاریان، عارف آغاسی، لوسیانو پریرا، محمد قاسمی نژاد، محمد زبیر نیک نفس، وحید حیدریه، عباس بوعذار(صابر حردانی)، فرشاد احمدزاده(حسن بیت سعید)

ترکیب سایپا

اکبر مناد‍ی، سعید محمد فرد، کمال الدین نیک خوی، روزبه شاه‌علی دوست، رضا جعفری، آرش رمضانی، آرمین سهرابیان، مجید علیاری(محمدرضا سلیمانی)، حسین کامیاب، خالد شفیعی‌، صادق بارانی(حاجی عیدی)