“حسین کلانتری” چهارشنبه شب در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، افزود: راهبرد ما ایستادگی روی پای خودمان است و باید برای رونق تولید و اشتغال گام برداشته و به دنبال چرخاندن چرخ تولید باشیم. وی با اشاره به اینکه جلساتی پیرامون فعال سازی نواحی […]

“حسین کلانتری” چهارشنبه شب در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، افزود: راهبرد ما ایستادگی روی پای خودمان است و باید برای رونق تولید و اشتغال گام برداشته و به دنبال چرخاندن چرخ تولید باشیم.

وی با اشاره به اینکه جلساتی پیرامون فعال سازی نواحی صنعتی استان برگزار و برنامه ریزی هایی انجام شده است، اظهارکرد: بکارگیری ظرفیت اشتغال روستایی از خروجی های فعال سازی این بخش است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه نگاه معاونت وزارت صمت نیز کمک به مناطق کمتر برخوردار است، خاطرنشان کرد: امید است نگاه و توجه  مضاعف به استان را داشته باشیم.

کلانتری از حمایت مالی صمت به استان خبر داد و تصریح کرد: در استان نیز تزریق اعتبار و تحقق مصوبات برای رونق بیش از پیش تولید را خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه باید در بخشنامه ها و تبصره ها به دنبال گره گشایی از مشکلات اشتغال و تولید باشیم، ادامه داد: همه متولیان کشور مصمم به رونق تولید هستند.

وی بیان کرد: در استان نیز باید با نگاه به تولید و اشتغال و خروجی محوری،   فعالیت ها عملیاتی و مشکلات واحد های تولیدی رفع شود.

انتهای پیام