محمد مهدی تندگویان معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد: با توفیق الهی و با مساعدت وزیر محترم کشور و وزیر محترم ورزش و جوانان امروز توانستیم مشکل شناسه مجمع ملی سازمان‌های مردم نهاد را برای همیشه برطرف کنیم. او با بیان اینکه این ساختار مدون در حوزه تشکل‌های جوانان به عنوان دستاورد […]

محمد مهدی تندگویان معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد: با توفیق الهی و با مساعدت وزیر محترم کشور و وزیر محترم ورزش و جوانان امروز توانستیم مشکل شناسه مجمع ملی سازمان‌های مردم نهاد را برای همیشه برطرف کنیم.

او با بیان اینکه این ساختار مدون در حوزه تشکل‌های جوانان به عنوان دستاورد معاونت جوانان در دولت تدبیر و امید ثبت شد، گفت: امروز مجمع ملی جوانان و سازمان‌های مردم نهاد جوانان آمادگی اجرای درخواست‌های نهاد‌ها و سازمان‌های دولتی و غیر دولتی را دارد و در همین ساختار نظام‌مند رتبه بندی سمن‌ها در استان‌های کشور همکاری با تشکل‌ها را برای تمام ارگان‌ها تسهیل می‌کند.

تندگویان افزود: به علاوه راه‌اندازی سامانه امریه و اعلام لینک سامانه، هدیه روز تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی خواهد بود.

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: افتخار داریم که مقام معظم رهبری با ذکر نام سمن‌های جوانان در ذیل نامه درخواست ما، سهمیه مشخصی را برای امریه ۶ ماه‌های پایانی خدمت سربازی فعالان سمن‌های جوانان در سمنان خود اختصاص دادند.

تندگویان تصریح کرد: این سامانه از روز ۲۲ مرداد ماه در اختیار جوانان قرار خواهد گرفت.