حبیب‌الله توکلی در نخستین یادواره ۴۲۲ شهید بسیجی شهرستان خرم‌آباد، اظهارکرد: پدر شهید مدافع حرم اسماعیل غلامی یاراحمدی  ما را به استقامت و ایستادگی در برابر دشمنان و تلاش برای حفظ نظام و انقلاب اسلامی دعوت کردند ما به پدر شهید والامقام قول می دهیم که در این راه از هیچ کوششی دریغ نکنیم. وی […]

حبیب‌الله توکلی در نخستین یادواره ۴۲۲ شهید بسیجی شهرستان خرم‌آباد، اظهارکرد: پدر شهید مدافع حرم اسماعیل غلامی یاراحمدی  ما را به استقامت و ایستادگی در برابر دشمنان و تلاش برای حفظ نظام و انقلاب اسلامی دعوت کردند ما به پدر شهید والامقام قول می دهیم که در این راه از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

وی با اشاره به برنامه‌های هفته بسیج بیان کرد: در این هفته ۲۵۶ پروژه محرومیت‌زدایی و اشتغالزایی در مناطق دوردست به بهره‌برداری رساندیم و در کنار آن افتتاحیه احداث و بازسازی مسکن کمیته امداد و بهزیستی را داریم.

توکلی افزود: عمر شهیدان نشان داده که هیچ صحنه مجاهدتی را نمی‌توان یافت که بسیجیان در آن نقشی ارزنده نداشته و ایفای نقش نکرده باشند.

جانشین فرمانده سپاه لرستان با بیان این‌که هزار و ۹۸۰ شهید بسیجی استان لرستان نشان از قربانی کردن اسماعیل‌های مردم ولایت‌مدار این شهرستان دارد، اظهار کرد: ۴۰ سال پیش که امام راحل نهاد نوپای بسیج را تشکیل دادند کسی فکر نمی‌کرد بسیج در ماموریت‌های متنوع همچون رویارویی با گروهک‌های ضد انقلاب، منافقین، تجزیه‌طلبان در گذر عمر انقلاب اسلامی این‌گونه موفق عمل کند به‌طوری‌که بسیج مردمی در صحنه‌های دفاع مقدس بسیج بیشترین نقش و سهم را داشت.

وی اضافه کرد: قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان با اولویت قراردادن هشت دهستان شروع به فعالیت کرده است؛ همچنین در عرصه جنگ نرم هزار و ۸۰۰ کاربر فعال مجازی در استان مشغول مقابله با اخبار کذب و دروغین دشمنان هستند.

توکلی تصریح کرد: در کنار آمادگی‌های امنیتی و دفاعی بسیج هزار و ۲۴۴ گروه جهادی متخصص و متعهد آماده حضور در صحنه‌ها، عرصه‌ها و مقابله با حوادث غیر مترقبه هستند؛ همچنین در روستاها ۳۶۱ صندوق قرص‌الحسنه برای حل مشکل بیکاری جوانان راه‌اندازی شده و تاکنون ۱۷۶ نفر مشغول به کار شده‌اند.

جانشین فرمانده سپاه لرستان با اشاره به حوادث اخیر تاکید کرد: اگر حضور هوشمندانه بسیج در میدان نبود این فتنه به‌راحتی خاموش نمی‌شد؛ با درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی و هزینه کردن ایشان از خودشان فتنه خاموش شد. سهم خانواده شهدا در تثبیت انقلاب اسلامی در گذشته ثابت شده و از امروز هم برای دفاع از انقلاب و نظام نباید کوتاه بیاییم.

انتهای پیام