به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله حسینی بوشهری عصر سه شنبه در دیدار با رئیس دیوان عالی کشور گفت: با ایجاد تحول در قوه قضائیه و دلسوزی مسئولین قضائی کشور، شاهد فضای امید بخش در کشور هستیم. رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، قوه قضائیه را پناهگاه مردم عنوان کرد و […]

به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله حسینی بوشهری عصر سه شنبه در دیدار با رئیس دیوان عالی کشور گفت: با ایجاد تحول در قوه قضائیه و دلسوزی مسئولین قضائی کشور، شاهد فضای امید بخش در کشور هستیم.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، قوه قضائیه را پناهگاه مردم عنوان کرد و افزود: با اجرای درست قانون همه سختی‌ها و دشواری‌ها برای مردم قابل تحمل خواهد بود و اندیشه توطئه دشمن، راه به جایی نخواهد برد.

آیت الله حسینی بوشهری با اشاره به تأثیر پیشگیری در کاهش پرونده‌های دادگاه‌ها، افزود: ورود قاطعانه قوه قضائیه در پرونده‌ها و اتفاقاتی که به ضرر مردم است، ضرورت کار دستگاه قضائی تراز انقلاب اسلامی است.

امام جمعه قم با قدردانی از حضور مفید و مؤثر مسئولین قضائی بین اقشار زحمتکش مردم مانند کارگران و صنعتگران گفت: فلسفه دیدارهای مردمی مسئولین قضائی، فهم مستقیم مشکلات و سختی‌های مردم و پیشگیری از بروز جنایت، جرم و بزه در بین اجتماع است.