به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، محسن فروزان پس از بازی تیمش مقابل استقلال گفت: ۱۵ ماه و ۱۵ روز ظلم بزرگی در حق من شد و بالاخره به میادین برگشتم. متاسفانه در بازی شرکت کردم که بازیکنان‌مان از نظر جسمانی بسیار خسته بودند و انرژی بازی کردن خوب را نداشتند. خدا را شکر من هم […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، محسن فروزان پس از بازی تیمش مقابل استقلال گفت: ۱۵ ماه و ۱۵ روز ظلم بزرگی در حق من شد و بالاخره به میادین برگشتم. متاسفانه در بازی شرکت کردم که بازیکنان‌مان از نظر جسمانی بسیار خسته بودند و انرژی بازی کردن خوب را نداشتند. خدا را شکر من هم توانستم موقعیت‌های خوب استقلال را بگیرم و هر گلری جای من بود واقعا بعد از ۱۵ ماه نمی‌توانست کار کند.

او ادامه داد: از شانس بد من بود که استقلال هم انگار منتظر ماند تا من درون دروازه باشم و همه حمله‌هایش را امروز به نمایش بگذارد اما خدا را شکر آنقدر خوب توانستم کار کنم که وقتی تیم ما از لحاظ بدنی به خاطر فشردگی بازی‌ها به مشکل خورد، کمی جور حملات حریف را بکشم. به هر حال نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم و این امتیازات خیلی می‌تواند به ما کمک کند تا در جدول رتبه بهتری بدست آوریم.

دروازبان پارس جنوبی جم اضافه کرد: به تیم استقلال هم تبریک می‌گویم ولی ناراحت هستم که تیم ما امتیاز این بازی را از دست داد.

انتهای پیام