– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، کاظم فرحانی مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پس از تساوی یک – یک تیمش مقابل شهر خودرو در نشست خبری گفت: اول از همه عذرخواهی می‌کنم. آقای سراج بعد از بازی حال خوبی نداشت و راهی بیمارستان شد و به […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، کاظم فرحانی مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پس از تساوی یک – یک تیمش مقابل شهر خودرو در نشست خبری گفت: اول از همه عذرخواهی می‌کنم. آقای سراج بعد از بازی حال خوبی نداشت و راهی بیمارستان شد و به همین دلیل به نشست خبری آمدم. ما با سیستم ۳-۴-۳ بازی کردیم. از ابتدای فصل با این سیستم آشنایی داشتیم. ما بیشترین مالکیت توپ و موقعیت روی دروازه حریف را داشتیم و اگر بازی را آنالیز کنید خواهید دید.

وی افزود: فوتبال با حوصله و بازی مالکانه و هجومی داشتیم و بعد از اینکه یک بر صفر عقب افتادیم سیستم بازی را به ۲-۵-۳ تغییر دادیم. همین تغییر سیستم باعث شد بازی در اختیار ما باشد، گل مساوی را زدیم و حتی باز هم موقعیت داشتیم که گل بزنیم. رضا جبیره موقعیت تک به تک داشت و به نظرم همه دیدند توپ از خط دروازه گذشت، اما متأسفانه داور و کمک‌های او گل را ندیدند. حتی پنالتی‌های ما یکی پس از دیگری دیده نشدند. جالب است که داور مسابقه گفت یک پنالتی برای شما گرفتم، چون یک پنالتی گرفت، بقیه پنالتی‌ها را نباید می‌گرفت؟!

مربی تیم فوتبال صنعت نفت خاطرنشان کرد: این جای تأسف دارد و باید بگویم ما برای آسیایی شدن نیاز مبرم به سه امتیاز این بازی داشتیم و حالا سؤال من این است، اگر خدای نا کرده در پایین جدول به این سه امتیاز احتیاج داشتیم، چه کسی پاسخگو بود؟ سه پنالتی و سه اشتباه و گلی که از خط دروازه عبور کرد و نگرفتند. حتی گل حریف هم خطا بود و حالا می‌گوییم خطا جزئی از بازی است و داور اشتباه کرد و کسی منکر اشتباه نیست، اما چرا اشتباهات همه به ضرر یک تیم است؟

فرحانی تصریح کرد: وقتی داور روی دروازه ما و حریف اشتباه کند، ما می‌گوییم اشتباه برای همه است. با این حال سه پنالتی و یک گل که از خط دروازه رد شد را نگرفتند. گلی هم که خوردیم خطا بود. آیا این اشتباهات بخشی از فوتبال است؟ اشتباه زمانی می‌شود که بین دو تیم تقسیم شود، اما آیا اشتباه است که پنج اشتباه به ضرر صنعت نفت باشد؟ امیدوارم کارشناسان به خوبی این بازی را بررسی کنند، پنالتی‌ها، گلی که زدیم و گلی که خوردیم را بررسی کنند تا ببینیم اشتباهات چگونه بوده است. جای دوری نمی‌رود اگر یک دقیقه بیشتر برای صنعت نفت وقت بگذارند.

بختیاری‌زاده: می‌توانستیم صنعت نفت را شکست دهیملیگ برتر فوتبال| تساوی صنعت نفت و شهر خودرو در لحظه پایانی