به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، یک مرجع آگاه فرانسوی اعلام کرد، نیکولاس مادورو، ریاست جمهوری ونزوئلا توجهی به تقاضا برای برپایی انتخابات ریاست جمهوری در این کشور نشان نداده و به همین سبب، وزیران امور خارجه کشورهای اروپایی به منظور اظهار کرد وگو در مورد کارهای بعدی در […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، یک مرجع آگاه فرانسوی اعلام کرد، نیکولاس مادورو، ریاست جمهوری ونزوئلا توجهی به تقاضا برای برپایی انتخابات ریاست جمهوری در این کشور نشان نداده و به همین سبب، وزیران امور خارجه کشورهای اروپایی به منظور اظهار کرد وگو در مورد کارهای بعدی در بخارست نشستی خواهند داشت.

این مقام فرانسوی اظهار کرد: ما از مادورو خواسته ایم که اعلام نماید در ونزوئلا انتخابات ریاست جمهوری با نظارت جامعه بین المللی برگزار خواهد گردید. به نظر می آید او مخالف این درخواست هست و به این ترتیب ما مایل هستیم که گوآیدو در این باره به نظر می آید او مخالف این درخواست هست و به این ترتیب ما مایل هستیم که گوآیدو در این دست به ابتکار عمل بزند.

فرانسه بهمراه آلمان و اسپانیا ششم بهمن ماه ضرب الاجل هشت روزه ای را برای برپایی انتخابات در ونزوئلا تعیین کرده و اخطار دادند، در غیر این صورت رهبر مخالفان را به عنوان ریاست جمهوری این کشور به رسمیت خواهند شناخت.

انتهای پیام