به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، کاپ قهرمانی جام حذفی بامداد دوشنبه به شاگردان برانکو ایوانکوویچ در تیم پرسپولیس اهدا شد که مراسم برگزاری آن حواشی‌ای داشت. سعید فتاحی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ باوجود محروم بودن در جریان برگزاری مراسم اهدای جام، مدیریت کارهای اجرایی را برعهده داشت. سازمان لیگ برای خبرنگاران جایگاهی […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، کاپ قهرمانی جام حذفی بامداد دوشنبه به شاگردان برانکو ایوانکوویچ در تیم پرسپولیس اهدا شد که مراسم برگزاری آن حواشی‌ای داشت.

سعید فتاحی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ باوجود محروم بودن در جریان برگزاری مراسم اهدای جام، مدیریت کارهای اجرایی را برعهده داشت.

سازمان لیگ برای خبرنگاران جایگاهی درست کرده بود که در هنگام مراسم اهدای جام در آن‌جا مستقر شوند، با این وجود تعداد زیادی افراد غیرمسوول و متفرقه در این جایگاه حضور داشتند.

بازیکنان پرسپولیس پس از اهدای جام، در همان جایگاهی که برایشان در نظر گرفته شده بود خوشحالی کردند و تک تک آن‌ها یک پرچم بزرگ پرسپولیس را می‌چرخاندند.

در ادامه افراد زیادی به داخل زمین آمدند که این اتفاق باعث شد که بازیکنان و کادرفنی، مدال به دست از زمین فرار می‌کردند و به داخل رختکن می‌رفتند.

انتهای پیام