– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم، عارف غلامی پس از پیروزی تیم استقلال مقابل پرسپولیس در جام حذفی درباره اینکه بازیکنان پرسپولیس معتقد بودند بازی بهتری نسبت به استقلال انجام دادند، گفت: اگر نیمه اول بازی را ببینید جواب‌تان را می‌گیرد. وی در مورد اینکه یحیی گل‌محمدی در نشست […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم، عارف غلامی پس از پیروزی تیم استقلال مقابل پرسپولیس در جام حذفی درباره اینکه بازیکنان پرسپولیس معتقد بودند بازی بهتری نسبت به استقلال انجام دادند، گفت: اگر نیمه اول بازی را ببینید جواب‌تان را می‌گیرد.

وی در مورد اینکه یحیی گل‌محمدی در نشست بعد از بازی معتقد بوده، عده‌ای می‌خواستند استقلال را قهرمان کنند، گفت: می‌خواستند حذفی را به ما بدهند؟ چه کسی؟! ما می‌دانیم جام را چه کسانی می‌خواهند به چه تیمی بدهند!

همچنین هرویه میلیچ، مدافع تیم استقلال در خصوص اینکه چه نظری درباره بازی دارد، اظهار داشت: بازی بسیار سختی بود که توانستیم به خوبی نتیجه را برگردانیم و کامبک بزنیم.  شخصیت خودمان را به خوبی نشان دادیم و پیروزی در این بازی اهمیت زیادی داشت.

وی در خصوص پنالتی عجیبی که زد اما تبدیل به گل شد، گفت: مشکل خاصی نبود. رادوشویچ به سمت چپ حرکت کرد و ضربه من هم به وسط رفت که تبدیل به گل شد.

اشک‌های دو بازیکن استقلال پس از شکست پرسپولیس + تصاویر