رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از انجام موفقیت آمیز عملیات اطفای حریق موتور لنج صیادی در بندر عامری خبر داد. به گزارش خبرنما ، حجت خسروی رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در این باره گفت: در پی وقوع اتش […]

رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از انجام موفقیت آمیز عملیات اطفای حریق موتور لنج صیادی در بندر عامری خبر داد.
به گزارش خبرنما ، حجت خسروی رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در این باره گفت: در پی وقوع اتش سوزی در یکی از موتور لنج های صیادی در اسکله بندر عامری بلا فاصله هماهنگی لازم صورت پذیرفت و شناور ناجی ۱۸ به موقعیت اعزام شد.
خسروی افرود: با رسیدن ناجی ۱۸ به موقعیت به سرعت عملیات اطفاء حریق اغاز شد و خوشبختانه تیم اعزامی توانست   عملیات اطفا حریق را با موفقیت به پایان برساند.
وی اضافه کرد: همچنین پس از عملیات اطفا حریق، لنج حادثه دیده توسط ناجی ۱۸ به محل امن هدایت شد و عملیات تخلیه اب از موتور خانه شناور توسط پمپ روبین  ناجی ۱۸ صورت گرفت.
گفتنی است، در ارزیابی های اولیه علت اتش سوزی اتصال باطری در موتورخانه شناور مشخص شده است که این مهم توسط کارشناسان در دست برسی بیشتر میباشد