به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ عبدالله رضیان، نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی درباره عملکرد وزیر ورزش و جوانان به خبرنگار برنا گفت: به نظر من عملکرد وزیر ورزش و جوانان خوب بوده است. از زمانی که مسعود سلطانی فر به عنوان وزیر ورزش و جوانان مشغول به فعالیت […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ عبدالله رضیان، نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی درباره عملکرد وزیر ورزش و جوانان به خبرنگار برنا گفت: به نظر من عملکرد وزیر ورزش و جوانان خوب بوده است. از زمانی که مسعود سلطانی فر به عنوان وزیر ورزش و جوانان مشغول به فعالیت شده، او سعی کرده تعامل خوبی با فدراسیون ها داشته باشد و در کنار آن با قهرمانان و پیشکسوتان نیز رابطه خوبی داشته است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار داشت: بنده در حوزه انتخابی خودم عرض می کنم، بعد از صعود نساجی به لیگ برتر وزیر ورزش در بازسازی شهید وطنی قائمشهر کمک شایانی انجام داد و مبلغی در حدود۱۱ میلیارد تومان کمک کرد و در همین چند وقت ما چندین سالن ورزش و ۸-۹ سالن ورزش روستایی را در این وضعیت اقتصادی افتتاح کردیم که این ارزشمند است.

عضو فراکسیون ورزش در بخش دیگری از صحبت هایش با اشاره به برخی حواشی و بداخلاقی ها در فوتبال و اینکه برخی از نمایندگان بحث استیضاح را در این باره مطرح می کنند، تصریح کرد: بنده موافق جریان استیضاح نیستم. دوستان باید بدانند که حاشیه و حتی فساد و رانت از قدیم در فوتبال بوده و ارتباطی به وزیر ورزش وجوانان ندارد و اینکه ما بگوییم حاشیه مربوط به رفتار تماشاگران همه اش جزو وظایف وزیر ورزش است خیر بنده با احترام به همه دوستان چنین چیزی را قبول ندارم. البته اگر ایراد از ساختار وزارت ورزش بود می توان ایراد گرفت، آن هم نه استیضاح، ولی اینگونه هم نیست.