ایرنا: نوید مظفری کارشناس داوری در خصوص قضاوت اشکان خورشیدی در دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال اظهار داشت: داوری خورشیدی بسیار خوبی بود و او به تمام صحنه ها نزدیک بود. وی ادامه داد: در نیمه اول ۲ صحنه مشکوک وجود داشت که داور در هر ۲ صحنه به درستی تصمیم گرفت. پنالتی […]

ایرنا: نوید مظفری کارشناس داوری در خصوص قضاوت اشکان خورشیدی در دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال اظهار داشت: داوری خورشیدی بسیار خوبی بود و او به تمام صحنه ها نزدیک بود.

وی ادامه داد: در نیمه اول ۲ صحنه مشکوک وجود داشت که داور در هر ۲ صحنه به درستی تصمیم گرفت. پنالتی استقلال کاملا صحیح بود و داور بهترین تصمیم خود را اتخاذ کرد.

عملکرد خورشیدی در شهرآورد عالی بود

پیشکسوت داوری فوتبال با اشاره به کارت های زیادی که داور در این بازی به بازیکنان داد، گفت: با توجه به اعتراض فراوان بازیکنان، خورشیدی مجبور بود تا با دادن کارت بازی را کنترل کند.

وی تصریح کرد: در این بازی خورشیدی عملکرد بسیار خوبی داشت و بدون اشتباه قضاوت کرد.

مظفری اظهار داشت: عملکرد خورشیدی اثبات کرد برای قضاوت شهرآورد نیازی به داوران خارجی نداریم و امیدوارم دیگر این گونه مسائل مطرح نشود.

وی تاکید کرد: یکی دیگر از اتفاقات خوب این مسابقه، حضور پیر لوییجی کولینا رییس کمیته داوران فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) بود که امیدوارم بتوانیم از این مساله بهره برداری خوبی کنیم.

هشتاد و نهمین شهرآورد پایتخت بین تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال از ساعت ۱۶ دیروز (شنبه) دهم فروردین ماه برگزار شد و سرخپوشان در نهایت با گلی که در دقیقه ۲۲ توسط احمد نوراللهی به ثمر رساندند، پیروز این میدان بودند.