به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، مدیران باشگاه‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا به همراه علی‌نژاد معاون قهرمانی وزارت ورزش و شکوری دبیرکل فدراسیون فوتبال در قالب هیات اعزامی امشب راهی مالزی شدند و فردا با ویندزور جان دبیرکل و مقامات ارشد کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدار خواهند کرد. سفر نمایندگان فوتبال ایران به […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، مدیران باشگاه‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا به همراه علی‌نژاد معاون قهرمانی وزارت ورزش و شکوری دبیرکل فدراسیون فوتبال در قالب هیات اعزامی امشب راهی مالزی شدند و فردا با ویندزور جان دبیرکل و مقامات ارشد کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدار خواهند کرد.

سفر نمایندگان فوتبال ایران به مقر AFC در حالی است که این کنفدراسیون در تصمیمات غیر ورزشی خود، تیم‌های ایرانی را از میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا محروم کرد و بر این اساس تیم‌های استقلال و شهرخودرو به جای میزبانی در ایران، باید در امارات از رقبای خود در مرحله پلی‌آف میزبانی کنند.
با این حال هر چهار تیم ایرانی در چندین مرتبه به AFC  اعلام کردند که حاضر نیستند از حق مسلم خود مبنی بر میزبانی در ایران چشم پوشی کنند و به نشانه اعتراض از مسابقات کناره‌گیری خواهند کرد.
انتهام پیام