آفتاب نیوز :   علی مطهری روز سه شنبه (۱۳ آذر ۹۷) طی سخنانی در اجلاس مسئولان و رؤسای جایگاه ها و دفاتر استانی خبرگزاری ایرنا، که تفضیل سخنانش در این خبرگزاری منشر شده، گفت: ایرادی ندارد که عده ای از سُنی ها را در منصب وزیر دارا باشیم. ما دم از اتحاد اسلامی می […]

آفتاب نیوز :   علی مطهری روز سه شنبه (۱۳ آذر ۹۷) طی سخنانی در اجلاس مسئولان و رؤسای جایگاه ها و دفاتر استانی خبرگزاری ایرنا، که تفضیل سخنانش در این خبرگزاری منشر شده، گفت: ایرادی ندارد که عده ای از سُنی ها را در منصب وزیر دارا باشیم. ما دم از اتحاد اسلامی می زنیم؛ پس باید مطابق آن عمل کنیم.
اگر نا عدالتی بر عدالت غلبه کند این جامعه منقرض می گردد.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بر لزوم برخورداری از «جامعه ای بدون تبعیض» تاکید کرد و گفت: از نظر اسلام جامعه بهره مند از عدالت جامعۀ بدون «تبعیض» هست نه بدون «تفاوت».
مطهری در بخش دیگری از سخنانش، «دفاع از حقوق شهروندان» را از وظیفه ها با اهمیت رسانه ها برشمرد و گفت: در نظام های آزاد سیاسی، خبرنگاران نیرومند و منشا تغییرات می باشند. آزادی رسانه یکی از عاملان پیشرفت جامعه هست.
وی با تاکید بر لزوم مسالۀ «مطالبه گری رسانه ها»، گفت: یک رسانه باید مطالبه گر باشد و حقوق مردم را از دولت و حکومت بخواهد. رسانه نباید تنها به نقاط قوت بپردازند.
مرجع: ایرنا