محمود ثمینی در حاشیه نشست مشترک شورای اطلاع‌رسانی استان‌ها که امروز هفدهم تیرماه با دکتر ربیعی سخنگوی دولت به‌صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در جلسه امروز گزارش جامعی از اقدامات انجام شده در استان و برنامه‌های آتی استانداری لرستان تشریح شد. وی تصریح کرد: تاکنون ۱۸ جلسه شورای اطلاع‌رسانی در […]

محمود ثمینی در حاشیه نشست مشترک شورای اطلاع‌رسانی استان‌ها که امروز هفدهم تیرماه با دکتر ربیعی سخنگوی دولت به‌صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در جلسه امروز گزارش جامعی از اقدامات انجام شده در استان و برنامه‌های آتی استانداری لرستان تشریح شد.

وی تصریح کرد: تاکنون ۱۸ جلسه شورای اطلاع‌رسانی در استان برگزار شده و ماحصل آن ۷۶ مصوبه بوده که ۹۴ درصد آن‌ها اجرایی و شش درصد باقی‌مانده در حال اجراست.

معاون استاندار لرستان خاطرنشان کرد: همچنین بر اساس قراردادهای منعقد شده مشارکتی بند چ ماده ۳۷ قانون احکام برنامه توسعه کشور، ۲۴ دستگاه اجرایی با صداوسیمای مرکز استان قرارداد منعقد کرده‌اند.

ثمینی اضافه کرد: به‌موجب این قراردادها ۳۰۲ برنامه تدوین شده و از این تعداد ۲۷۵ برنامه بررسی آن‌ها انجام شده و ۲۷ برنامه دیگر در دست بررسی است.

وی بیان کرد: با توجه به وجود برخی محدودیت‌ها، از تعداد برنامه‌های تدوین شده ۸۰ برنامه اجرایی و ۱۹۵ برنامه دیگر در دست اجراست.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با اشاره به برنامه‌های پیش روی استانداری لرستان ادامه داد: علی‌رغم تحریم‌های ظالمانه و تنگناهای موجود، باید تلاش کنیم تا برنامه‌های دولت را اجرایی کنیم.

ثمینی با تأکید بر جمع‌آوری اطلاعات اقدامات انجام شده در ادوار قبل افزود: با توجه به تحریم‌ها و محدودیت‌های ارزی، در نظر داریم مقایسه‌ای از اقدامات صورت گرفته با ادوار قبل تهیه و در قالب بولتن به چاپ برسانیم.

وی اظهار کرد: علی‌رغم مشکلات به وجود آمده بر اثر کرونا و سایر محدودیت‌ها، اقدامات دولت در زمینه‌های مختلف با تحلیل، بررسی و شفاف به اصحاب رسانه و مردم اطلاع‌رسانی شده است.

انتهای پیام