به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ علیرضا استکی، مربی بدنساز سابق تیم ملی بوکس کشورمان که در دو، سه سال اخیر در کنار امیر علی‌اکبری قرار گرفته بود، موفق شد موفقیت‌های زیادی را هم با این ورزشکار به دست آورد. با این حال خبری منتشر شد مبنی بر جدایی‌ این مربی […]

 به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ علیرضا استکی، مربی بدنساز سابق تیم ملی بوکس کشورمان که در دو، سه سال اخیر در کنار امیر علی‌اکبری قرار گرفته بود، موفق شد موفقیت‌های زیادی را هم با این ورزشکار به دست آورد. با این حال خبری منتشر شد مبنی بر جدایی‌ این مربی از امیر علی‌اکبری که دیگر این دو نفر نمی‌خواهند باهم کار کنند.

استکی در گفتگو با خبرنگار برنا درباره این خبر عنوان کرد: من از بعد عید به خاطر مشغله کاری خودم تصمیم گرفتم کمی فاصله بگیرم و به کارهای شخصی‌ام برسم و تاکید می‌کنم هیچ مشکل خاصی بین من و امیر علی اکبری وجود ندارد.

وی اضافه کرد: خوشبختانه علی‌اکبری الان به شرایطی رسیده که می‌تواند بدون من و با تمرینات مستمر مسیر حرفه‌ای و قهرمانی خود را طی کند و در حال حاضر نیز به نظر من چند قدمی هم از اکثر رقبای خود جلوتر است. بازهم اگر در این رشته بتوانم به کسی کمک کنم در صورت مهیا بودن شرایط خودم شاید این کار را مجددا انجام دادم.

استکی در مورد عملکرد تیم ملی بوکس در مسابقات قهرمانی آسیا نیز گفت: به نظرم وقتی در یک مسابقه‌ای تیم نتیجه نمی‌گیرد، باید شهامت عذرخواهی داشته باشیم نه این که آسمان و ریسمان به هم ببافیم و بخواهیم از این ماجرا فرار کنیم. به نظرم این که آدم شکستش را قبول کند کار درستی را انجام داده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با همین کادر فنی می‌توانیم برای المپیک ۲۰۲۰ کسب سهمیه کنیم یا خیر؟ گفت: به نظر بنده آزموده را آزمودن خطاست. کسی که در مرحله اول آزمون خطا کرده دلیلی برای ماندنش وجود ندارد.