بیش از یکصد و ده نماینده برای عضویت در فراکسیون ورزش و جوانان مجلس یازدهم نام‌نویسی کرده‌اند و انتخابات این فراکسیون هفته آینده برگزار خواهد شد. سید شمس‌الدین حسینی با اعلام این خبر گفت: پرداختن به ۲ مقوله مهم جوانان و ورزش از جمله موضوعات مهم مجلس شورای اسلامی دوره یازدهم به شمار می‌رود و […]

بیش از یکصد و ده نماینده برای عضویت در فراکسیون ورزش و جوانان مجلس یازدهم نام‌نویسی کرده‌اند و انتخابات این فراکسیون هفته آینده برگزار خواهد شد.

سید شمس‌الدین حسینی با اعلام این خبر گفت: پرداختن به ۲ مقوله مهم جوانان و ورزش از جمله موضوعات مهم مجلس شورای اسلامی دوره یازدهم به شمار می‌رود و نمایندگان فارغ از هر گرایش سیاسی و با تخصص‌های متنوع، اهتمام ویژه‌ای برای حل معضلات این دو حوزه دارند.

نماینده مردم رامسر و تنکابن در مجلس شورای اسلامی افزود: با استقبال قابل پیش‌بینی نمایندگان برای حضور در فراکسیون ورزش و جوانان این امید احیا شده است که مسائل این ۲ حوزه هرچه زودتر چاره‌یابی و در اولویت و توجه کمیسیون‌های تخصصی و صحن مجلس قرار گیرد.

حسینی گفت: با دستور هیات رئیسه‌مجلس انتخابات فراکسیون ورزش و جوانان در هفته پس از سرکشی به حوزه انتخابیه برگزار می‌شود.

او افزود: مسعود پزشکیان نماینده تبریز، کاظم دلخوش نماینده صومعه‌سرا، احمد امیرآبادی فراهانی نماینده قم، احمد دنیامالی نماینده بندرانزلی، علی نیکزاد نماینده اردبیل، رحیم زارع نماینده آباده و فاطمه مقصودلو نماینده بروجرد از اعضای موسس فراکسیون هستند و اساسنامه و هدف‌گیری‌های جامعی برای این فراکسیون در دست تدوین است.

این نماینده مجلس یازدهم گفت: شورای مرکزی ۱۵ نفره و کمیته‌های متعددی در فراکسیون تشکیل خواهد شد که هر کدام هیات‌رئیسه مستقلی خواهند داشت.

او ارتباط گسترده با فدراسیون‌ها و باشگاه‌ها، سازمان‌های ورزشی و سمن‌های فعال و انجمن خبرنگاران ورزشی و تشکیل کمیته‌های تخصصی در این دو حوزه را از جمله برنامه‌های فراکسیون در این خصوص برشمرد.

نماینده رامسر که خود از ورزشکاران پیشکسوت است از عملکرد فراکسیون در ادوار گذشته مجلس قدردانی کرد و گفت: اینکه نمایندگانی با درایت مسائل مهم امر ورزش و جوانان را شناسایی کردند و آن را به عنوان اولویت‌های مهم مورد توجه نمایندگان مجلس قرار دادند، جای قدردانی دارد.

حسینی افزود: فراکسیون ورزش و جوانان از نقطه نظرات همه نمایندگان محترم بهره خواهد برد و از همه آن‌ها برای عضویت در این فراکسیون و کمک به حل معضلات ورزش کشور و مسائل جوانان دعوت می‌کند.