به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، باب کورکر که یک جمهوری خواه اما منتقد دونالد ترامپ، ریاست جمهور آمریکا هست، عالی رده ترین مقام آمریکایی هست که میگوئل دیاز کانل، ریاست جمهور کوبا از زمان رسیدن به ریاست جمهوری و جانشینی رائول کاسترو در این سمت در ماه آوریل […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، باب کورکر که یک جمهوری خواه اما منتقد دونالد ترامپ، ریاست جمهور آمریکا هست، عالی رده ترین مقام آمریکایی هست که میگوئل دیاز کانل، ریاست جمهور کوبا از زمان رسیدن به ریاست جمهوری و جانشینی رائول کاسترو در این سمت در ماه آوریل با وی دیدار کرده هست.

جدیدا ارتباطات کوبا و آمریکا به سبب موضع های کینه توزانه ترامپ و همین گونه مبحث ادعای حمله های صوتی بر علیه دیپلمات های آمریکایی در هاوانا متشنج شده هست.

دولت ترامپ تحریم های تجاری و مسافرتی خود را بر علیه کوبا تشدید کرده و تعداد دیپلمات های آمریکایی را در هاوانا به ۱۸ نفر کاهش داده هست.

روزنامه گرانمای کوبا مربوط به حزب کمونیست این کشور گزارش کرد، مارا تکاچ، دیپلمات ارشد آمریکا در کوبا، برونو رودریگز، وزیر خارجه کوبا و فرناندز دکوسیو، مدیر امور آمریکا در وزارت خارجه کوبا در نشست روز پنجشنبه با کورکر شرکت نمودند.

انتهای پیام