– اخبار بین الملل – به گزارش خبرنما به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، سید عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه و مذاکره‌کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران در نشست کمیسیون مشترک برجام شنبه شب در پیامی توئیتری ضمن اشاره به قرار گرفتن مذاکرات احیای برجام در مسیر درست، تأکید کرد که راه دشواری در […]

– اخبار بین الملل –

به گزارش خبرنما به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، سید عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه و مذاکره‌کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران در نشست کمیسیون مشترک برجام شنبه شب در پیامی توئیتری ضمن اشاره به قرار گرفتن مذاکرات احیای برجام در مسیر درست، تأکید کرد که راه دشواری در پیش است و هنوز نمی‌توان نتیجه نهایی را پیش‌بینی کرد.

عراقچی ساعاتی پس از پایان نشست امروز کمیسیون مشترک برجام، در توئیتر نوشت: بعد از چندین روز گفتگوهای فشرده،  به نظر می رسد اکنون در مسیر درستی قرار گرفته ایم. با این حال هنوز راه دشواری در پیش است.

وی افزود: هنوز برای پیش بینی نتیجه زود است. گروه های کارشناسی به کار سخت خود برای روشن ساختن موضوعات مهم ادامه خواهند داد.

وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران , برجام ,

جلسه کمیسیون مشترک برجام پایان یافت/ گفتگوهای دیپلماتیک و رایزنی‌های فنی ادامه می‌یابدکمیسیون مشترک برجام درخصوص نحوه ادامه گفت‌وگوها تصمیم‌گیری می‌‎کندادعای فارین پالسی درباره تلاش کاخ سفید برای بازگشت به برجامعراقچی: به‌نظر می‌رسد که یک تفاهم جدید در حال شکل‌گرفتن است