به گزارش خبرنما،شنیده های محافل سیاسی و فضای مجازی حکایت از آن دارد که بعد از تایید صلاحیت شدن خلیل عبدالهی کاندیدای حوزه بوشهر، گناوه و دیلم اقبال عمومی از وی در حال افزایش بوده و در این راستا نشست هم اندیشی بزرگ هواداران خلیل عبدالهی متشکل از خانواده ای شهداء و اقشار مختلف مردمی […]

به گزارش خبرنما،شنیده های محافل سیاسی و فضای مجازی حکایت از آن دارد که بعد از تایید صلاحیت شدن خلیل عبدالهی کاندیدای حوزه بوشهر، گناوه و دیلم اقبال عمومی از وی در حال افزایش بوده و در این راستا نشست هم اندیشی بزرگ هواداران خلیل عبدالهی متشکل از خانواده ای شهداء و اقشار مختلف مردمی با حضور حدود ۱۵۰ نفر در زادگاه وی گناوه برگزار شد که معادلات انتخابات را تغییر داده و توانسته است نظر تحلیلگران سیاسی و آحاد مختلف مردمی را به سوی خود جلب نماید. خلیل عبدالهی طی پیامی حضور خود را در حوزه بوشهر اعلام نموده است این پیام به شرح زیر است:

به نام خدا
مردم عزیز بوشهر,گناوه,دیلم
اهالی گرامی خارک,چغادک,بندرریگ و امام حسن وعالیشهر
سلام بر شما
باز عطر شور انتخابات در شهرها و روستاههاپیچیده و در شب نشینیها نقل محافل شده است.این شور اما به شناخت و شعور هم نیازمند است.
من میدانم که در ادوار گذشته نمایندگان محترم موفق نشده اند توقعات به جای شما را برآورده کنند.با شما ننشسته و زانو به زانو به درد دلهایتان گوش نداده اند.نمیدانسته اند جاشویی یعنی چه.
نخل و خرما و صیفی کاری یعنی چه.
چوپانی و گله داری یعنی چه.
کارمندی یعنی چه.
طرح عمرانی یعنی چه.
اما بنده تمام مواردی را که برشمردم در عمل تجربه کرده ام.
بنده از جنس مردمی ام که در جنگ طعم جانبازی را چشیده ام و پشت جبهه در قالب فرماندار و مدیرکل استانداری تا سایر رده های مدیریت همطراز در جای جای استان خدمت کرده ام و همه طوره از صنف و سنخ شما خواهران و برادرانم.
عزیزانم
نیاز به بیان نیست و خودتان بهتر می دانید که اگر انتخاب من و شما از روی آگاهی و دردمندانه باشد همه ما که در این حوزه انتخابیه هستیم از ناحیه آن بهره مند خواهیم شد.
بنده درد و نیاز کارگران ساده تا افرادی که خداوند به آنان ثروت داده است را به خوبی میدانم.چون هم در شهرداری بوده ام و هم صیاد و کشاورز بوده ام و هم با تنگناههای جاشوها و لنجداران آشنا هستم.
پس بیایید کاری کنیم که بعد از رای دادن نگوییم ای کاش دست به این اقدام نمیزدیم و در انتخابمان به دور از هیاهو و موج سواری و از روی اندیشه رای میدادیم.
دوستانم
چند ملاک و شاخص برای رای دادن قابل شمردن است.
※اول دستپاکی و زندگی سالم مالی است.
※دوم در دسترس بودن برای تمام اهای حوزه است,بلاواسطه.
※سوم پیگیری مجدانه از طریق وزیران برای همه مشکل داران حوزه.
※چهارم هر کس از حوزه به تهران مراجعه کند در مجلس و منزل نماینده مورد تفقد قرار گیرد و آواره خیابانها نباشد.
و……
باری سخن فراوان است ولی بنده معتقدم باید طرحی نو و نگاهی نو به مقوله نمایندگی انداخت لذا از تک تک شما تمنا میکنم به این متن با دل و جان توجه فرموده و آن را در شمارگان زیاد برای دوستان و وابستگان خود نشر فرمایید تا دست به انتخابی بزنیم که به نفع مردم شایسته منجر گردد.الهی رضا به رضایک و تسلیما لامرک.
برادر شما خلیل عبدالهی