– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از باشگاه استقلال، نصرالله عبداللهی درباره شکست  2 – صفر تیم فوتبال استقلال مقابل ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: هنوز خستگی در تن بازیکنان وجود داشت، اما تلاش خودشان را کردند. اگر نتیجه نگرفتند، کمی دچار غرور شدند و خستگی نیز […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از باشگاه استقلال، نصرالله عبداللهی درباره شکست  2 – صفر تیم فوتبال استقلال مقابل ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: هنوز خستگی در تن بازیکنان وجود داشت، اما تلاش خودشان را کردند. اگر نتیجه نگرفتند، کمی دچار غرور شدند و خستگی نیز دست به دست داد تا نتیجه نگیریم. با این وجود، تنها توپ آمد و گل شد. شیخ دیاباته و ارسلان مطهری موقعیت‌های خوبی داشتند. کادر فنی از امروز کار روحی – روانی را برای بازی دربی آغاز کرده‌اند.

وی در مورد انتقادهای صالح مصطفوی از اتفاقات داوری بازی با ذوب‌آهن گفت: داور چند اشتباه مرتکب شد، مخصوصا زمانی که تعویض می‌کردیم. داور چهارم فکر کنم ۳۰ ساله هم نبود. ناظر داوری بود و قطعا منعکس خواهد کرد. سه دقیقه قبل از تعویض اسامی را رد کرده بودیم و بلافاصله حریف نیز می‌خواست تعویض کند، اما داور چهارم هُل کرد و نتوانست کارش را انجام دهد. این مسئله به ضرر ما شد و نمی‌دانیم ناظر بازی و داوری چه تصمیمی خواهند گرفت.

سرپرست تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: یک مورد هم به اعتراض‌های مربی ذوب‌آهن به داور برمی‌گشت. مربی آنها با داور خیلی بد حرف زد و کمک داور حتی داور وسط را صدا کرد تا کارت زرد دوم را بدهد، اما فکر کنم ناظر بازی برای اینکه جو را بخواباند از داور خواست آرام باشد، در صورتی که مربی ذوب‌آهن باید اخراج می‌شد. اینها درصدهای از اشتباهات داوری بود که تأثیرگذار می‌شود.

عبداللهی در خصوص برخوردهای دوگانه ارکان قضایی فدراسیون فوتبال با تیم‌های خطاکار گفت: چیزی از نزدیک ندیدیم اما گفتند درگیری‌های بدی در بازی سپاهان – پرسپولیس شکل گرفته است. منتظر هستیم ببینیم چه اتفاقاتی می‌افتد. برای ما این اتفاقات افتاده بود و به شدت تنبیه‌مان کردند و مجبور شدیم آن را بپذیریم. منتظر هستیم آیا برای این بازی نیز چنین تصمیمات گرفته می شود یا نه. همین‌ها باعث می‌شود که مردم فکر کنند تفاوت می‌گذرارند. این موضوع نه فقط از طرف ما، بلکه برای همه تیم‌ها شایعه شده است که ارفاق‌هایی برای یک تیم خاص می‌شود. اسم از تیمی نمی‌برم و امیدوارم تصمیم درست بگیرند تا تفاوتی نباشد و نشان دهند همه تیم‌ها را به یک چشم می‌بینند.

مصطفوی: اتفاقات ماورایی باعث شکست استقلال مقابل ذوب‌آهن شد/ قرار نیست چون نیمکت آرامی داریم سرما بریده شود