به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، به نقل از شبکه خبری اسکای نیوز عربی، محمود عباس، ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین در سخنانی که در بیست ونهمین دور نشست های شورای مرکزی سازمان آزادیبخش فلسطین (ساف) داشت، تاکید کرد: تنها آشتی کامل را طبق توافق نامه های قبلی خواهیم قبول کرد و ما در پی […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، به نقل از شبکه خبری اسکای نیوز عربی، محمود عباس، ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین در سخنانی که در بیست ونهمین دور نشست های شورای مرکزی سازمان آزادیبخش فلسطین (ساف) داشت، تاکید کرد: تنها آشتی کامل را طبق توافق نامه های قبلی خواهیم قبول کرد و ما در پی یک دولت یکپارچه و جنگ افزار واحد در غزه بدون شبه نظامیانی در اینجا و آنجا هستیم.

عباس اظهار کرد: هرگز اذن تصویب طرح های رژیم اشغالگر در خان الاحمر را نخواهیم داد و ما راه های مبارزه با قانون نژادپرستانه “کشور یهود”

ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین در ادامه با تاکید بر اینکه اذن اجرای طرح صهیونیستی برای ساخت ۲۰ هزار واحد مسکونی جدید در قدس اشغالی را نخواهد داد، قانون کشور یهود که جدیدا از سوی کنست (پارلمان اسرائیل) تصویب شده را قانون نژادپرستانه و فاشیستی شرح کرد.

از سوی دیگر، عباس با انتقاد از پیشنهادات آمریکا برای کاهش مشکلات انسانی در غزه در مورد مسؤولان آمریکایی، اظهار کرد: به خداوند قسم آنان کذب بیان می کنند.

این مقام فلسطینی اضافه کرد: می اندیشم آمریکا کوشش می نماید طرح هایی را به دستاویز کمک به غزه به تصویب برساند که در زمینه منفعت های شخصی خودش می باشند.

دونالد ترامپ، ریاست جمهوری آمریکا قبل تر وعده داده بود که در زمینه دستیابی به توافق پایانی میان دو طرف فلسطینی و صهیونیستی کوشش می نماید.

انتهای پیام