آفتاب‌‌نیوز : سرویس سیاسی- ظریف دوشنبه شب در پیامی در اسنتاگرام، ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر را تبریک گفت و خبر از استعفای خود از وزارت امور خارجه و کابینه دولت روحانی داده است.به گزارش خبرنما به نقل از آفتاب‎نیوز؛ ظریف در پیام خود نوشت: «با عرض تبریک به مناسبت میلاد خجسته […]

آفتاب‌‌نیوز : سرویس سیاسی- ظریف دوشنبه شب در پیامی در اسنتاگرام، ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر را تبریک گفت و خبر از استعفای خود از وزارت امور خارجه و کابینه دولت روحانی داده است.
به گزارش خبرنما به نقل از آفتاب‎نیوز؛ ظریف در پیام خود نوشت: «با عرض تبریک به مناسبت میلاد خجسته خضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، روز مادر و روز زن، از بزرگواری مردم عزیز و دلاور ایران و مسئولین محترم در ۶۷ ماه گذشته بسیار سپاسگزارم. از ناتوانی برای ادامه خدمت و تمام کاستی‌ها و کوتاهی‌ها در دوران خدمت صمیمانه پوزش می‌خواهم. شاد و سربلند باشید.»
همچنین یک منبع مطلع نزدیک به وزیر امور خارجه در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس استعفای محمدجواد ظریف را تایید کرد.
«سید عباس موسوی» معاون سخنگوی وزارت خارجه نیز در گفت و گو با ایرنا، این خبر را تایید کرد. 

ظریف که دکترای حقوق و روابط بین‌الملل خود را از دانشگاه «دنور» دریافت کرده، از سال ۱۳۹۲ به عنوان وزیر امور خارجه ایران مشغول به کار شد. او پیش از آن هم دوره‌ای به عنوان نماینده ایران در سازمان ملل متحد منصوب شده بود.  وی مسئولیت مذاکرات هسته‎ای که منجر به اجرای “برجام” شد را بر عهده داشت.

پست اینستاگرامی ظریف

ظریف، وزیر امور خارجه استعفا کرد؟