به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، سزار سایوک ۵۶ ساله که یک تحویل دهنده پاره وقت پیتزا هست پیشتر به اتهام تهدید به بمب گذاری در یک کمپانی تولیدات الکترونیکی بازداشت شده بود؛ وی توسط نیروهای پلیس فدرال آمریکا در برابر یک فروشگاه لوازم یدکی در پلنتیشن، فلوریدا دستگیر […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، سزار سایوک ۵۶ ساله که یک تحویل دهنده پاره وقت پیتزا هست پیشتر به اتهام تهدید به بمب گذاری در یک کمپانی تولیدات الکترونیکی بازداشت شده بود؛ وی توسط نیروهای پلیس فدرال آمریکا در برابر یک فروشگاه لوازم یدکی در پلنتیشن، فلوریدا دستگیر گردید..

در عکس ها پیدا شده از سزار سایوک، او در حاشیه متینگ های مکرر دونالد ترامپ، ریاست جمهوری آمریکا دیده می گردد که پلاکاردهایی بر بر علیه منتقدان آقای ترامپ در دست دارد.

سایوک ۵۶ ساله به پنج فقره گناه دربردارنده حمل و نقل بین ایالتی بدون مجوز و پست اشیای غیرقانونی و منفجره، تهدید ریاست جمهوری پیشین آمریکا، ایجاد خطر برای سیستم حمل و نقل ایالتی و هجوم به افسران پلیس فدرال متهم هست.

مقامهای آمریکایی علاوه بر این ونی سفید رنگ را که این مرد از آن برای ارسال بسته ها استفاده می کند، کشف و ضبط کردند؛ شیشه های این ون با استیکرهای حمایتی از دونالد ترامپ، ریاست جمهوری آمریکا و شعارهایی ضد شبکه خبری سی.

ای به شناسایی این شخص کمک کرد و اخطار داد بازداشت وی به تهدیدها انتهاء نمی دهد.وی دنبال کرد: بسته های دیگری شاید وجود داشته باشد و در حال توزیع باشد. اکنون بازرسان باید متوجه شوند که آیا این بمب های واقعا استعداد انفجاری داشته اند یا خیر و یا منحصرا در حد تهدید بودند.

در هر حال این بمب ها پرخطر می باشند و موجب بیم و وحشت شده اند.

انتهای پیام