به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ گابریل کالدرون به واسطه نوع فوتبال خودش و کشورش از ابتدای مربیگری همواره تیم ها را در فاز تهاجمی تقویت می کند و در تیم پرسپولیس نیز قصد دارد به لحاظ تاکتیکی تغییراتی را اعمال کند. بر همین اساس شنیده می شود وی با بررسی […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ گابریل کالدرون به واسطه نوع فوتبال خودش و کشورش از ابتدای مربیگری همواره تیم ها را در فاز تهاجمی تقویت می کند و در تیم پرسپولیس نیز قصد دارد به لحاظ تاکتیکی تغییراتی را اعمال کند.

بر همین اساس شنیده می شود وی با بررسی سبک بازی وحید امیری تصمیم گرفته او را به خط حمله اضافه و جایگزین مهدی شریفی کند. این در حالی است که به نظر می رسد این طرح ریسک زیادی برای گلزنی دارد چرا که عملا با توجه به عادت پرسپولیس برای بازی با یک مهاجم این کار شاید در هفته های ابتدایی مشکلاتی را در هماهنگی تاکتیکی سرخ پوشان ایجاد کند.

باید دید سرخ پوشان می توانند در لیگ چهره تازه ای از خود به اجرا بگذارند یا خیر. با این شرایط وحید امیری، علی علیپور، امیر روستایی، سعید کریمی، محمد امین اسدی و مهاجم خارجی مدنظر کالدرون نفرات پرسپولیس در خط حمله خواهند بود.