به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مهدی جعفر پور پیشکسوت فوتبال ایران که سابقه بازیگری در تیمهای مختلفی از جمله، پرسپولیس، سپاهان، نساجی مازندران وصبای قم را در کارنامه کاری خود دارد، درباره آخرین وضعیت خودش و اینکه آیا از فوتبال خداحافظی کرده است؟ به خبرنگار برنا گفت: بنده فعلا" مربیگری […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مهدی جعفر پور پیشکسوت فوتبال ایران که سابقه بازیگری در تیمهای مختلفی از جمله، پرسپولیس، سپاهان، نساجی مازندران وصبای قم را در کارنامه کاری خود دارد، درباره آخرین وضعیت خودش و اینکه آیا از فوتبال خداحافظی کرده است؟ به خبرنگار برنا گفت: بنده فعلا" مربیگری می کنم و مدرک C آسیا را دارم و البته بادی مدت زمانی بگذرد تا برای گرفتن مدارک بالاتر اقدام کنم.

وی افزود: به صورت رسمی از دنیای فوتبال خداحافظی نکردم، اما تصمیم دارم این کار را به صورت رسمی انجام بدهم.

مدافع سابق سپاهان در ادامه پیرامون آخرین وضعیت این تیم گفت: سپاهان فصل گذشته بعدی از چند فصل بد، به دروان خوب خود بازگشت و آقای قلعه نویی به خوبی این تیم را تا پای قهرمانی پیش برد وفکر می کنم سپاهان بتواند با یارگیری خوبی که در نقل انتقالات می کند ، در لیگ نوزدهم و در لیگ قهرمانان آسیا موفق باشد. البته این تیم در جام حذفی هم می توانست قهرمان شود که واقعا" قسمت نبود. مهدی کیانی یکی از بهترین بازیکنان سپاهان بوده و هست و هیچ کس نمی تواند ادعا کند که می توانست در آن شرایط پنالتی را گل کند، ضمن اینکه نظر شخصی من این است که در آن بازی دارو می توانست بازیکنان سپاهان را اخراج نکند.

بازیکن پیشین پرسپولیس درباره شرایط این تیم نیز تصریح کرد: پرسپولیس با برانکو توانست به روزهای خوب خود بازگردد.کسب هتریک قهرمانی و دبل در همین سال گذشته کارنمه درخشانی از سرمربی کروات برجای گذاشت.سرخپوشان اکثر بازیکنان خود را حفظ کرده اند و می توانند مانند همیشه مدعی باشند، اما باید پذیرفت کالدرون کار سختی در پیش دارد و هواداران انتظار زیادی از این تیم دارند.

جعفرپور درباره وضعیتت تیم ملی بزرگسالان و امید هم اظهار داشت:ما زمانی که سنمان به ۳۰ سال رسید آنقدر جوان جوان کردند که عرصه برای حضور در تیم ملی تنگ شد.سید جلال الان یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس و حقش حضور در جام جهانی بود،اما ویلموتس پس از حضور در ایران گفت: با سن و سال کاری ندارد و برترین ها را به تیم ملی دعوت می کند که به نظر من این جمله می تواند انگیزه زیادی به همه بازیکنان بدهد. درباره تیم امید هم فرهاد مجیدی جزو اسطوره های باشگاه استقلال و تیم ملی است، او تجربیات خوبی هم در خارج از کشور و استقلال کسب کرده و امیدوارم بتواند در این راه سخت موفق باشد و البته اهالی فوتبال ومسولان نیزباید از او حمایت کنند.

مدافع سابق پرسپولیس درباره همکاری اش در فصل جدید نیز عنوان کرد: صحبتهایی را با تیم گل ریحان البرز داشته ام و به احتمال فروان به کادر فنی این تیم اضافه شوم.

وی در پایان با انتقاد از پولهایی که از باشگاه های مختلف طلب دارد گفت:من از نساجی بیش از ۲ سال است که پول طلب دارم و مطالباتی که از باشگاه هایی مانند پاس، صبای قم وراه آهن و ابومسلم را دارم نمی دانم چگونه باید پیگیری کنم، در این میان مسولان نساجی به حرفهایم اهمیتی نمی دهند و چندین بار پیگر طلبم شدم و اگر وضع این گونه باشد ، علیرغم میل باطنی ام مجبور به شکایت از این باشگاه می شوم.