به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، امروز در ششمین دوره انتخابات شورای سازمان شهرداری ها و دهیاری ها که در تهران و با حضور شهرداران کشور برگزار گردید، مهندس ایرج شهین باهر، شهردار تبریز به عنوان نماینده شهرداران کشور انتخاب گردید. در این جلسه شهردار تبریز در سخنان خود ضمن تعریف مشکلات موجود شهرداری […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، امروز در ششمین دوره انتخابات شورای سازمان شهرداری ها و دهیاری ها که در تهران و با حضور شهرداران کشور برگزار گردید، مهندس ایرج شهین باهر، شهردار تبریز به عنوان نماینده شهرداران کشور انتخاب گردید.

در این جلسه شهردار تبریز در سخنان خود ضمن تعریف مشکلات موجود شهرداری های کشور، بر لزوم ایجاد بستر لازم برای اصلاح قوانین بالادستی و تضمین اجرایی برای عملی شدن آنان اشاره نمود و اضافه کرد: در ردیف های بودجه ای، بجای کلمه (دولت می تواند)  باید از کلمه دولت مکلف هست استفاده گردد تا کمک های تصویب شده در بودجه، توسط دولت اجرایی گردد.

شهین باهر اضافه کرد: تغییر نگرش به شهرداری ها به عنوان نخستین سنگر خدمت رسانی به مردم و عامل کلیدی رضایت مندی ملت ایران لزوم داشته و رابطه نزدیک و مستمر با نمایندگان مجلس و دولتمردان از طریق شورای سازمان شهرداری ها، توان دارد این خدمت رسانی را تا سطح قابل ملاحظه ای افزایش داده و به رضایت مردم از حاکمیت منتج گردد.

انتهای پیام