به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، در ادامه هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم فوتبال شهر خودرو مشهد از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه امام رضا میزبان ذوب‌آهن اصفهان بود که این دیدار در نهایت با برتری دو بر یک شهر خودرو به پایان رسید. در دقیقه ۵ این دیدار روی یک […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، در ادامه هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم فوتبال شهر خودرو مشهد از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه امام رضا میزبان ذوب‌آهن اصفهان بود که این دیدار در نهایت با برتری دو بر یک شهر خودرو به پایان رسید.

در دقیقه ۵ این دیدار روی یک ارسال بلند که از سمت راست انجام شد، توپ روی سر سعید صادقی فرود آمد و این بازیکن نیز گل نخست تیمش را به ثمر رساند. در ادامه این دیدار در دقیقه ۲۱ یاران ذوب آهن صاحب یک ضربه پنالتی شدند اما ضربه دانیال اسماعیلی‌فر به تیرک دروازه برخورد کرد و به گل تبدیل نشد. در دقیقه ۴۱ این دیدار روی یک ضربه ایستگاهی و برگشت توپ، مارکوویچ درون محوطه جریمه شهر خودرو صاحب توپ شد و توانست گل تساوی را به ثمر برساند. در ادامه این دیدار در دقیقه ۶۲ قرمز پوشان شهر خودرو حرکتی از سمت راست انجام دادند و در ادامه توپ به سعید صادقی رسید تا گل دوم خودش و تیمش را به ثمر برساند.

برای شهر خودرو در این دیدار مهدی رحمتی، محمد آقاجانپور، محمد حسین مرادمند، محمد علی فرامرزی، اکبر صادقی، سعید صادقی، امین قاسمی‌نژاد، محمدرضا خلعتبری، محمد قاضی و میلاد سرلک بازی کردند.

ذوب‌آهن نیز با ترکیب مهدی خلیل، وحید محمدزاده، هادی محمدی، فرشاد محمدی‌مهر، مهران درخشان‌مهر، حمید بوحمدان، قاسمی حدادی‌فر، دانیال اسماعیلی‌فر، احسان پهلوان، محمدرضا عباسی و ایوان مارکوویچ به میدان رفت.

انتهای پیام