به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ ستار همدانی، پیشکسوت باشگاه استقلال تهران، درباره تغییر وینفرد شفر و حضور فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال به خبرنگار برنا گفت: صحبت‌های زیادی درباره این موضوع شده است. فارغ از اینکه خود مجیدی هم قبول دارد زود است روی نیمکت استقلال بنشیند این پنج بازی […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ ستار همدانی، پیشکسوت باشگاه استقلال تهران، درباره تغییر وینفرد شفر و حضور فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال به خبرنگار برنا گفت: صحبت‌های زیادی درباره این موضوع شده است. فارغ از اینکه خود مجیدی هم قبول دارد زود است روی نیمکت استقلال بنشیند این پنج بازی می‌تواند فرصت بسیار خوبی برای فرهاد باشد تا تجربه نشستن روی نیمکت به عنوان نفر اول را داشته باشد. با توجه به اینکه او در آینده قصد چنین کاری را دارد و پیش از این هم گفته‌ایم به غیر از این پنج بازی مجیدی نمی‌تواند انتخاب مناسبی باشد این دیدارها یک فرصت مناسب برای فرهاد است تا تجربه کسب کند.

وی پیرامون این سوال که نظرش درباره عملکرد شفر چیست و ضعف کاری او را در چه چیزی می‌بیند؟ اظهار کرد: اگر بخواهیم روی هم رفته درباره حضور دو ساله شفر در استقلال صحبت کنیم به نظر من مهمترین موضوع به ضعف مدیریتی‌اش در تیم باز می‌گردد.

همدانی افزود: در پایان بازی استقلال و پدیده خبرنگاری سوالی از شفر پرسید که مترجم او پاسخ این سوال خبرنگار را داد و این نشان می‌دهد او پیش از این هم جای شفر تصمیم گرفته و علاوه بر آن شفر در مدیریت رختکن نیز ضعف داشت و مصاحبه‌هایی که در دربی انجام شد همه آنها ضعف مدیریتی شفر را نشان می‌دهد که به اعتقاد من مهمترین مشکل او نیز همین موضوع بود.

مربی سابق استقلال گفت: بنده همواره از شفر حمایت می‌کردم اما به هر حال او مشکلات فنی نیز داشت و در برخی تعویض‌ها می‌توانست عملکرد بهتری داشته باشد. البته اینکه استقلال امسال در سه جام نتیجه نگرفت نیز مزید بر علت شد و امیدوارم استقلال بتواند در بازی امشب برابر استقلال خوزستان هم بازی خوبی انجام بدهد و هم اینکه به سه امتیاز برسد.