در دومین بازی از مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال بانوان کشور که امشب برگزار شد، تیم پالایش نفت آبادان در خانه با نتیجه ۳ بر ۲ از سد سایپا گذشت و چهار امتیازی شد. این دیدار در نیمه دوم به دلیل مصدومیت آرزو صدقیانی بازیکن تیم پالایش نفت آبادان دچار وقفه شد و با بازگشت […]

در دومین بازی از مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال بانوان کشور که امشب برگزار شد، تیم پالایش نفت آبادان در خانه با نتیجه ۳ بر ۲ از سد سایپا گذشت و چهار امتیازی شد. این دیدار در نیمه دوم به دلیل مصدومیت آرزو صدقیانی بازیکن تیم پالایش نفت آبادان دچار وقفه شد و با بازگشت آمبولانس به محل مسابقه، بازی از سر گرفته شد.

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، تیم فوتسال ملی حفاری نیز امشب متحمل یک شمست سنگین برابر خراسان رضوی شد. این دیدار هفت گل در برداشت که سهم ملی حفاری ۲ گل و سهم خراسان نیز ۵ گل بود. البته یکی از گل های حفاری با گل به خودی حریف رقم خورد. بدر حال حاضر حفاری با تساوی که در بازی اول مقابل پالایش نفت به دست آورد، یک امتیازی است.

مرحله نهایی لیگ برتر به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود و در نهایت نیز جام قهرمانی به تیمی خواهد رسید که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشد.

انتهای پیام