به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، مهدی عبدیان در مراسم دومین جایزه ناصر حجازی گفت: افتخار می‌کنم که امشب در این مراسم شرکت داشتم. از آقای نظری و تیمشان ممنونم که مراسم را برگزار کردند. سلام و درود می‌فرستم به روح دو اسطوره باشگاه استقلال که باعث افتخار ورزش کشورمان هستند. افتخار می‌کنم شاهد تجلیل […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، مهدی عبدیان در مراسم دومین جایزه ناصر حجازی گفت: افتخار می‌کنم که امشب در این مراسم شرکت داشتم. از آقای نظری و تیمشان ممنونم که مراسم را برگزار کردند. سلام و درود می‌فرستم به روح دو اسطوره باشگاه استقلال که باعث افتخار ورزش کشورمان هستند. افتخار می‌کنم شاهد تجلیل از یک‌سری از عزیزان هنر و ورزش بودم.

وی درباره اینکه گفته می‌شود احمد مددی نسبت به یک‌سری تصمیمات در این باشگاه محدود شده است، گفت: بابت اتفاقات دو ماه اخیر از همه اعضای باشگاه تشکر می‌کنم که این اتفاقات افتاد و بدهی‌ها پرداخت شد. این موضوع محدودیت نیست. این در حوزه اختیارات هیات مدیره است که اختیارات خود را به مدیرعامل بدهد. الان یک تیم شده‌ایم و در هر حوزه‌ای هر کدام از اعضای هیات مدیره وقت می‌گذارند تا شرایط بهتری برای باشگاه رقم بخورد. الان به جای یک نفر، شش نفر کار می‌کنند. الان این اتفاق افتاده، زمان ثابت خواهد کرد که این اتفاق به نفع استقلال بوده است یا نه.

عضو هیات مدیره استقلال درباره جدایی زبده از هیات مدیره و اضافه شدن آصفی گفت: فعلا با رفتن آقای زبده موافقت نشده است و این موضوع قطعی نیست چون مجمع موافقت نکرده است. ایشان می‌توانند به ما کمک کنند. آقای آصفی هم از بزرگان هستند و از قبل در هیات مدیره استقلال بودند و در بحث روابط بین‌الملل به ما کمک خواهند کرد.

او درباره درخواست فکری برای اضافه شدن نامجومطلق به کادرفنی اظهار کرد: من اطلاعی ندارم. تا جایی که می‌دانم آقای فکری کسی را به ما معرفی نکرده است. مسائل فنی بر عهده سرمربی تیم است. هر نفری که نیاز داشته باشد از بازیکن تا مربی را فراهم می‌کنیم. باید به سرمربی زمان بدهیم. کادرفنی تیم و شرایط فنی عوض شده و تعدادی از بازیکنان جابه‌جا شده‌اند. با توجه به محرومان و مصدومان، تیم به طور کامل در اختیار او نبوده است.

عبدیان درباره شایعه مذاکره با امید ابراهیمی و جذب بازیکن در نقل و انتقالات گفت: قطعا بازیکنانی مدنظر ما هستند اما از کسی نام نمی‌بریم. تا کسی را جذب نکنیم، نام کسی را نمی‌بریم تا حاشیه‌ای ایجاد نشود. هر بازیکنی را که سرمربی بخواهد جذب می‌کنیم.

انتهای پیام