به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مرتضی فنونی‌زاده پیشکسوت ملی‌پوش باشگاه پرسپولیس درباره تساوی این تیم مقابل تراکتورسازی به خبرنگار برنا گفت: دست بچه ها درد نکند، زحمت خودشان را کشیدند و یک امتیاز از تبریز نتیجه بدی نیست، البته اگر توپ نورالهی گل شده بود بی‌تردید پرسپولیس برنده بازی بود. […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مرتضی فنونی‌زاده پیشکسوت ملی‌پوش باشگاه پرسپولیس درباره تساوی این تیم مقابل تراکتورسازی به خبرنگار برنا گفت: دست بچه ها درد نکند، زحمت خودشان را کشیدند و یک امتیاز از تبریز نتیجه بدی نیست، البته اگر توپ نورالهی گل شده بود بی‌تردید پرسپولیس برنده بازی بود.

وی درباره احتمال قهرمانی تیم در لیگ برتر نیز عنوان کرد: ۹۵ درصد راه قهرمانی را رفته‌ایم و به نظر من سایر تیم‌های مدعی در ادامه راه امتیاز از دست خواهند داد، در حالی که ما با ۴ امتیاز دیگر قهرمانی خود را مسجل خواهیم کرد.

مدافع سابق تیم ملی با اشاره به بازی حساس پرسپولیس مقابل الدوحیل قطر نیز عنوان کرد: نیاز به گفتن من نیست، پرسپولیس باید پله به پله جلو برود و هم اکنون اولویت سرخپوشان پایتخت رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا است. پرسپولیس باید برای برد به مصاف پاختاکور برود. ماپیش از این هم در رده ملی و هم در رده باشگاهی تیم‌های ازبکستانی را شکست داده ایم و به نظرم سرخپوشان با ۲ گل در آنجا پیروز می شود. پرسپولیس اگر به امید خدا از این گروه سخت صعود کند من قول می‌دهم تیم تا مراحل پایانی بالا بیاید. به هر ترتیب باید در ازبکستان بسیار حساب شده بازی کنیم.

فنونی‌زاده در پایان و درباره بازی آینده پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی گفت: با توجه به اینکه مالک دو باشگاه تبریز آقای زنوزی است، قطعا از ماشین‌سازی می‌خواهد هرگونه شده مقابل سرخپوشان بایستند و پرسپولیس هم نباید این تیم را دسته کم بگیرد. من امیدوارم پرسپولیس با برد در این دیدار قهرمانی خود را قطعی کند.